• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przyjazne linki odcinek 3 kursu html

Object Storage Arubacloud
0 głosów
350 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2019 w HTML i CSS przez mikseros Nowicjusz (120 p.)
Mam kłopot z przyjaznymi linkami z odcinka 3 kursu html. Mianowicie, kiedy klikam z pozycji nazwiska, strony ładują się bez przyjaznych linków. Dopiero gdy przełączam się między tile'ami "kimjestem", "oferta", "cv", "kontakt", adresy są przyjazne. Ale gdy kliknę w indeź i znowu chcę przejść do któregoś tile'a niżej, problem powraca. Za każdym razem gdy klikam w któryś tile z pozycji index'u, adresy nie są "przyjazne".
komentarz 9 stycznia 2019 przez pablop76 VIP (123,120 p.)

kiedy klikam z pozycji nazwiska

Możesz wyjaśnić? 

komentarz 9 stycznia 2019 przez mikseros Nowicjusz (120 p.)
edycja 9 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk
Gdy jestem na stronie "Portfolio" i kliknę u góry w "Jan Kowalski" zostaję przeniesiony na stronę index.html z przyjaznym adresem "zatrudnij-programiste-webowego". Ale gdy wtedy kliknę na którykolwiek inny kafelek poniżej, przyjazny adres już się nie wyświetla w pasku adresowym przeglądarki a jedynie ścieżka katalogu, np. kontakt.html.

Gdy przełączam się pomiędzy kafelkami "kim jestem, "kontakt", "cv" "co oferuję", kłopot znika. Ale gdy znowu kliknę w imię i nazwisko na górze i ponownie chcę powrócić do któregoś z poniższych kafelków, problem znó się pojawia.
komentarz 9 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a moze dasz kod  :) mamy wróżyć z fusów :)?
komentarz 9 stycznia 2019 przez mikseros Nowicjusz (120 p.)
Właśnie miałem wrzucać kod, ale wszystk już hula! Wydaje mi się, że coś z  XAMPP'em było nie tak... Pozdrawiam i dziękuję za chęć pomocy!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 445 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 171 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2019 w JavaScript przez eric19972 Użytkownik (590 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 292 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2023 w Hostingi, domeny, usługi przez endriuu0 Nowicjusz (140 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...