• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy może Pan będzie nagrywał programowanie na androida czy na ios

Object Storage Arubacloud
–4 głosów
436 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2015 w Inne języki przez Geek1234 Użytkownik (570 p.)

4 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 15 lipca 2015 przez niezalogowany
To żeś się postarał żeby wytłumaczyć ;)

Słuchaj, skoro zadajesz pytanie na forum, to znaczy, że robisz to dla użytkowników, czyli że powinieneś się zapytać ich, czy chcą taki kurs, czy podoba im się taki pomysł. Skoro cię to nie obchodzi, to po prostu napisz na e-maila Pana Zelenta ;)

Pozdrawiam i zalecam staranniej pisać swoje posty!
+2 głosów
odpowiedź 15 lipca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
edycja 15 lipca 2015 przez Mieszko I

Opisuj swoje pytania dokładniej. Nic nie rozumiemy z twojego pytania. Nie wiadomo nawet do kogo skierowane jest to pytanie (przypuszczam, że do pana Mirosława Zelenta, ale nie jestem pewien). Jeśli tak, to napisz prywatną wiadomość do Pana Mirosława Zelenta albo na Gmaila albo prześlij mu prywatną wiadomość na forum. Jeśli jednak chcesz samemu zrobić taki kurs, to spytaj raczej, czy to dobry pomysł i czy innym się to podoba. 

PS.: Widzę, że jesteś nowicjuszem na tym forum. Dlatego radzę Ci, żeby inni nie dawali ci łapek w dół i żebyś miał większą szansę na otrzymanie odpowiedzi:

  1. Dokładniej opisuj pytania.
  2. Pisz krótko i na temat.
  3. Pytaj się tak, aby inni zrozumieli.
  4. Zachowuj zasady prawidłowej pisowni i unikaj błędów ortograficznych (niektórzy na tym forum są bardzo na tym punkcie wrażliwi)

Pozdrawiam.

+1 głos
odpowiedź 16 lipca 2015 przez niezalogowany
oj no nowy jest nie odstraszcie go wszędzie indziej w necie sam hejt na forach

 

Na przyszłość napisz post trochę staranniej i pomyśl nad nim
komentarz 16 lipca 2015 przez niezalogowany
Dokładnie, przecież to widać. I właśnie dlatego dałem mu rady dobrego korzystania z forum. Nawet dałem miłe emotki ;) A! Jeszcze dałem mu łapkę w górę, żeby nie było. Tobie też dałem ;)
+1 głos
odpowiedź 16 lipca 2015 przez ziemjok Gaduła (4,160 p.)
Nie, nie będę :D

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 521 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2015 w Offtop przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 508 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2015 w Inne języki przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...