• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

kurs php i javascript na udemy

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,020 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2019 w PHP przez mathew9904 Nowicjusz (200 p.)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
edycja 8 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk
Jeśli chodzi o kurs PHP to nie mam dostępu do całości, ale przeklikując losowe momenty z lekcji początkowych, które są dostępne za darmo... Przecież tam widać Windowsa XP, który jest martwy od lat. Prezentowany tam Netbeans jest w wersji 6, jak nietrudno sprawdzić obecna to 10. PHP w instalowanym czymś (nawet nie wiem co to tam jest za pakiet, pierwszy raz taki widzę) jest w wersji 5.2, które jest martwe nie wiem od ilu lat* - obecnie jest 7.3. Myślę że to powinien być wystarczający powód, aby nawet się nad tym kursem nie zastanawiać. A na 91% zniżki mam nadzieję, że się nie nabrałeś. Tam wiecznie jest jakaś promocja i ciągle kursy kosztują około 30 zł.

*aż sprawdziłem, ostatnie wydanie PHP 5.2 miało miejsce 6 stycznia 2011 - czyli prawie równo 8 lat temu, w webdevie to wielka epoka czasu
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2019 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Witaj.

Ekspertem to Ty po tych kursach nie zostaniesz. Kurs PHP widziałem i jest troszkę przestarzały. Nie wiem jak JS. Fajny jest kurs Javascript od Samuraja Programowania.
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2019 przez mathew9904 Nowicjusz (200 p.)

wielkie dzięki za podpowiedź a poleci ktoś jakiś dobry kurs z php najlepiej w języku pl ale może być ten w  ang laugh

komentarz 8 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Jak można zrobić małą reklamę: https://www.phpdevs.pl - staram się, aby był "dobry" (albo nawet świetny), ale to już inni muszą oceniać. Nie wiem na jakim zakresie wiedzy Ci zależy, w tym kursie są głownie wyjaśnione podstawy i oprócz ćwiczeń mało jest takich praktycznych projektów (jeszcze, ma być dużo). Ostatnio niestety długi czas nic nowego nie pisałem, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.
1
komentarz 8 stycznia 2019 przez mathew9904 Nowicjusz (200 p.)
dzięki z pewnością się przyda :D
komentarz 8 stycznia 2019 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

@mathew9904, a ja polecam https://phptherightway.com/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 355 wizyt
pytanie zadane 8 września 2021 w JavaScript przez ShockWave Bywalec (2,350 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,025 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 29,539 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez gagel Początkujący (310 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...