• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

kurs php i javascript na udemy

0 głosów
162 wizyt

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 stycznia przez Arkadiusz Waluk Ekspert (244,510 p.)
edycja 8 stycznia przez Arkadiusz Waluk
Jeśli chodzi o kurs PHP to nie mam dostępu do całości, ale przeklikując losowe momenty z lekcji początkowych, które są dostępne za darmo... Przecież tam widać Windowsa XP, który jest martwy od lat. Prezentowany tam Netbeans jest w wersji 6, jak nietrudno sprawdzić obecna to 10. PHP w instalowanym czymś (nawet nie wiem co to tam jest za pakiet, pierwszy raz taki widzę) jest w wersji 5.2, które jest martwe nie wiem od ilu lat* - obecnie jest 7.3. Myślę że to powinien być wystarczający powód, aby nawet się nad tym kursem nie zastanawiać. A na 91% zniżki mam nadzieję, że się nie nabrałeś. Tam wiecznie jest jakaś promocja i ciągle kursy kosztują około 30 zł.

*aż sprawdziłem, ostatnie wydanie PHP 5.2 miało miejsce 6 stycznia 2011 - czyli prawie równo 8 lat temu, w webdevie to wielka epoka czasu
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia przez Vickul Stary wyjadacz (12,650 p.)
Witaj.

Ekspertem to Ty po tych kursach nie zostaniesz. Kurs PHP widziałem i jest troszkę przestarzały. Nie wiem jak JS. Fajny jest kurs Javascript od Samuraja Programowania.
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia przez mathew9904 Nowicjusz (200 p.)

wielkie dzięki za podpowiedź a poleci ktoś jakiś dobry kurs z php najlepiej w języku pl ale może być ten w  ang laugh

komentarz 8 stycznia przez Arkadiusz Waluk Ekspert (244,510 p.)
Jak można zrobić małą reklamę: https://www.phpdevs.pl - staram się, aby był "dobry" (albo nawet świetny), ale to już inni muszą oceniać. Nie wiem na jakim zakresie wiedzy Ci zależy, w tym kursie są głownie wyjaśnione podstawy i oprócz ćwiczeń mało jest takich praktycznych projektów (jeszcze, ma być dużo). Ostatnio niestety długi czas nic nowego nie pisałem, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.
1
komentarz 8 stycznia przez mathew9904 Nowicjusz (200 p.)
dzięki z pewnością się przyda :D
komentarz 8 stycznia przez Vickul Stary wyjadacz (12,650 p.)

@mathew9904, a ja polecam https://phptherightway.com/

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 232 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 6,663 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez gagel Początkujący (310 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 352 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

62,361 zapytań

108,495 odpowiedzi

226,498 komentarzy

35,441 pasjonatów

Przeglądających: 232
Pasjonatów: 12 Gości: 220

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...