• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam teamu do tworzenia gry w Vine Dev Game Studio od 15 lat w górę !!!!

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
321 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez Bartosz Celiński Nowicjusz (120 p.)
Witam. Jestem twórcą projektu  gry w 2D na Unity i poszukuję ekipy do jej stworzenia. Nie zamierzam zarabiać na danym projekcie ani dodawać do niego mikropłatoności w celach zarobku. Jest to czysto fanowski projekt od graczy dla graczy. Celuję w grafikę 32x32 pixeli i muzykę 8 bit którą sam stworzę. Sam sporo robię w C++. Mam 17 lat Nazywam się Bartosz Celiński i wszystkich chętnych zapraszam na pokład Vine Dev Game Studio !!!!!

 

Po więcej informacji piszcie komentarze, a zainteresowanym podam link do Discorda oraz na fanpage gry.

I bezpiecznej zimy :)
komentarz 13 lutego 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Dlaczego ustanawiasz minimalny wiek? Czy np 14-latek nie może wiedzieć więcej niż nie jeden student?
komentarz 13 lutego 2019 przez bilaw Bywalec (2,890 p.)

Może dlatego że 14 latek myśli jeszcze PoKem0nOw0 i ciężko się z nimi dogadać, a 17 to już prawie dorosłość 

komentarz 13 lutego 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Zawsze? To już jest generalizacja ludzie dojrzewają w różnym wieku
komentarz 13 lutego 2019 przez bilaw Bywalec (2,890 p.)
edycja 13 lutego 2019 przez bilaw

Tak wiem cisnę z tego bekę moim komentarzem XD ale masz racje Milesq to jest jeszcze stereotypowe myślenie 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2019 przez Nikodem Lipinski Nowicjusz (200 p.)
jestem zainteresowany pogadaniem na ten temat na discordzie jeśli jest taka opcja ^^
komentarz 13 lutego 2019 przez Nikodem Lipinski Nowicjusz (200 p.)
18lat btw

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,477 wizyt
+32 głosów
17 odpowiedzi 2,508 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 507 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2019 w Inne języki przez Nikodem Lipinski Nowicjusz (200 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...