• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona www - mini gra do oceny

Object Storage Arubacloud
0 głosów
320 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2019 w Nasze projekty przez Mat89C Początkujący (370 p.)

Cześć, proszę o ocenę mojej strony internetowej

https://czajka-mateusz.pl/

Dziękuję za uwagi

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2019 przez reaktywa Nowicjusz (220 p.)
Prosta strona wizytówkowa i ładuje się 4.5 sekundy.
Ta gra jest... no niezbyt specjalna, nie wiadomo o co w niej chodzi, jeśli to ma być strona reklamująca Ciebie jako twórce stron to nie rozumiem po co została tam wrzucona, nie zachęci potencjalnego klienta.

Strona ma źle dobraną czcionke, paddingi.

Mogłeś chociaż prosty skrypt z animacją po kliknięciu na przyciski odnoszące do innych sekcji na stronie dołożyć.

Brak jakichkolwiek hoverów, strona przez to wygląda bardzo "sucho" i nie jest User-friendly.

Po kliknięciu na Twojego maila nie odpala mi się nawet program pocztowy, tylko w linku masz wpisane # :)

Na mobilce brak spójności, ikony i treść wycentrowane a tytuły do lewej. Olbrzymia początkowa sekcja strony, na której nie jest zagospodarowane 80% miejsca.

Menu na mobilce Ci się chyba sypnęło, tak przynajmniej wygląda na ten moment.
komentarz 10 stycznia 2019 przez Mat89C Początkujący (370 p.)
Długo się ładuje, bo sama biblioteka Babylon.js waży 2 MB. Postaram się wyrzucić jQuery i zastosować lazy loading z webpack. Powinno pomóc.

Gra, a bardziej demo gry, ma służyć jako dodatek, ciekawostka. Chciałem zrobić coś, co będzie niestandardowe. Spodziewałem się, że nie każdemu to się spodoba. Gra nie ma fabuły, głębszego wątku, zwykły "shooter" - wyceluj => zestrzel.

Co do grafiki, pracuję nad ładniejszą wersją. Faktycznie jest tu dużo do poprawy i wygląda to ubogo. Niedługo zrobię aktualizację.

W linkach mam wpisane #, ze względu na spam boty. Po kliknięciu w link, wywołuję zdarzenie js z odnośnikiem do mojego maila. Powinno działać.

Co mógłbym dodać jeszcze do strony, lub "gry", aby wyglądało to na bardziej dopracowane?

Dziękuję za ocenę.
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2019 przez Mat89C Początkujący (370 p.)

Cześć, poprawiłem trochę graficzny układ strony. Zapraszam do oceny i dziękuję za uwagi.

https://czajka-mateusz.pl/

0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2019 przez adam92 Nowicjusz (140 p.)
edycja 6 lutego 2019 przez adam92
Zastanowił bym się nad kolorystyka. Tak ciemne tło to zabójstwo dla oczu...
1
komentarz 6 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Tak ciemne tło to zabójstwo dla oczu...

Chcesz mi powiedzieć, że IDE masz ustawione na white background ?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2020 w Nasze projekty przez Andrzej Czarny Użytkownik (720 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
+4 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Zuber Nowicjusz (230 p.)

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,599 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...