• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Puzzle jako podkładaka pod mysz

Object Storage Arubacloud
+1 głos
254 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2019 w Offtop przez Lisu Początkujący (270 p.)
Witam,
chciałbym zrobić puzzli podkładkę pod mysz. Przykleić ułożone puzzle na jakąś tekturę i ... No właśnie, co dać jako warstwę ochronną? Myślałem o jakieś folii, którą można delikatnie roztopić za pomocą opalarki, żeby szczeliny między puzzlami nie wpływały zbytnio na myszkę, oraz żeby za szybko się nie starł kolor z puzzli.
Czy ktokolwiek robił coś podobnego?
Czekam na wasze pomysły.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Z tą opalarką to byłbym ostrożny.. hmm nigdy nie wpadł mi taki pomysł do głowy :) ale tak na szybko to myślę, że może by coś położyć na tych puzzlach przezroczystego...?
komentarz 6 stycznia 2019 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)

Może coś takiego archiwum allegro albo plexi?

1
komentarz 6 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wygląda ciekawie... nie pracowałem nigdy z tym (jestem zwolennikiem raczej gładzików niż szczurów) ale może to pyknie... w sumie jak to kosztuje takie grosze to może warto sprawdzić ile by plexa kosztowała i w razie czego zaryzykować obie do testów :)

Kurde sam jestem ciekaw... daj znać jak Ci się uda to może będzie patent np. na jakiś prezent nietypowy :)
+1 głos
odpowiedź 7 stycznia 2019 przez SimonTop1 Użytkownik (620 p.)

Ja bym spróbował wypełnić miejsca pomiędzy puzlami bo może to szkodzić na działanie jej. Potem dopiero zabierać się za oklejanie. Możliwe że jakimś sklepie znajdziesz takie nakładki plastikowe, przezroczyste oczywiście aby było widać puzzle.

Mimo wszystkich trudności życzę powodzenia! smiley

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 113 wizyt
pytanie zadane 19 września 2019 w Offtop przez Undisputed Gaduła (3,040 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 282 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Yoyo Użytkownik (710 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 234 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2022 w JavaScript przez Maciek273 Początkujący (450 p.)

92,551 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...