• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Intel Celeron czy Intel Core i3

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
614 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Babeczka Nowicjusz (130 p.)
Chcę kupić laptop niskobudzetowy i wydać około 2tys. zł. Od dawna przeglądam oferty i zdecydowałam się na lenovo. Wybrałam dwa modele, każdy ma pamięć RAM 8gb, dysk 256ssd i Windows 10. Z tym, że jeden ma czrerordzeniowy procesor Intel Celeron n4100 a drugi dwurdzeniowy Intel Core i3. Na który powinnam postawić?
komentarz 6 stycznia 2019 przez niezalogowany

@Benek bo zaczęło się od wypytywania o informację, a nie o samą odpowiedź i tak się ciągnie.

@Babeczka coś drogo ta i3. Ponad rok temu siostrze wybrałem laptopa z tym procesorem i identyczną specyfikacją i wtedy zapłaciła za niego 2000. Przed zakupem proponowałbym się przyjrzeć poleasingowym. Gwarancja na rok zazwyczaj jest więc nie ma co się obawiać, że złom przyjedzie.

komentarz 6 stycznia 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

@kacior, zgadzam sie

komentarz 6 stycznia 2019 przez Babeczka Nowicjusz (130 p.)

@kacior, dziękuję, jeszcze poszukam w tych poleasingowych. Pozdrawiam 

komentarz 6 stycznia 2019 przez niezalogowany
Nie wiem czy to nie będzie reklama i ten post nie wyleci, ale polecam servecom.com. Przede wszystkim patrz za tymi z biznesowej serii. Są najbardziej solidne.
komentarz 6 stycznia 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Takze polecam

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

Acer Aspire 3 Ryzen 3/8GB/240/Win10 FHD Refflink

Matryca FULL HD matowa IPS, procesor na poziomie i3U 8 generacji,wykonanie akceptowalne, system i dysk SSD w cenie.

 

komentarz 6 stycznia 2019 przez niezalogowany
Dobra opcja
komentarz 6 stycznia 2019 przez Babeczka Nowicjusz (130 p.)

@Stever, faktycznie wart uwagi. Jestem kobietą - wzrokowcem i też dobrze wygląda. Dziękuję za pomoc 

komentarz 6 stycznia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Ciesze się że stylistycznie też odpowiada, ja osobiście patrzę na konfigurację.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 484 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez TheFunny Gaduła (3,420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 725 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...