• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki język programowania? Rejestracja, logowanie, całe działanie strony, itd

0 głosów
106 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia w HTML i CSS przez Kacperhehe Obywatel (1,070 p.)
Cześć, mam do was takie pytanie. Jaki język programowania wybrać który będzie odpowiedzialny za całe działanie strony, czyli np formularze do rejestracji, logowania, dodawanie wpisów na stronę itp.

Często się spotykam z opinią że PHP wchodzi w zapomnienie. Jeśli się tak dzieję muszą być jakieś alternatywy.

Co powinienem poznać oprócz HTML & CSS?
Na tą chwilę uczę się jeszcze JavaScript.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 stycznia przez Velta Pasjonat (16,590 p.)
wybrane 6 stycznia przez Kacperhehe

Najlepsza
  • ASP.NET (C#)
  • Django (Python)
  • node.js (JavaScript)
  • Spring MVC (Java)
+1 głos
odpowiedź 6 stycznia przez Tomek Sochacki Mędrzec (175,420 p.)
PHP wcale nie odchodzi w zapomnienie, ma się dobrze i będzie miał. Wiele aplikacji na nim stoi i wiele CMS, jak chociażby popularny WP.

Ale jeśli nie chcesz się uczyć nowego języka to zrób sobie API w node, np. z frameworkiem express czy jakimś innym.
komentarz 6 stycznia przez Marcins321 Mądrala (5,470 p.)
nwm czy WP stoi na PHP jeżeli widziałem na 4p szukają programistów django właśnie do WP
komentarz 6 stycznia przez Tomek Sochacki Mędrzec (175,420 p.)
to moze cos się w nowej wersji zmienilem, ale wątpię... masa pluginów jest w PHP i coś nie chce mi się wierzyć aby nagle przeszli na django... ale z ciekawości poczytam sobie o tym, a masz jakieś info, że zeszli z PHP?

Co do ofert na tych wszystkich stronach to mam mieszane uczucie do nich... sporo tam bałaganu. Z mojego doświadczenia i paru moich znajomych powiem Ci, że jeśli chcesz otworzyć się na nową pracę to najlepiej zrób sobie profil na linkedIn i masz tam gdzieś taką wajchę ze chcesz zmienić pracę - jak ją odblokujesz to nie będzie tygodnia aby parę osób się nie odezwało.

I powiem Ci, że nawet byłem zaskoczony ale z 80% ofert jest bardzo sensownych, podobnie jak proponowane widełki cenowe itp.
0 głosów
odpowiedź 6 stycznia przez Snejki Stary wyjadacz (12,140 p.)
Skoro uczysz się JSa to może Node.js?

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 480 wizyt
–8 głosów
6 odpowiedzi 362 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

63,166 zapytań

109,403 odpowiedzi

228,554 komentarzy

42,679 pasjonatów

Przeglądających: 94
Pasjonatów: 7 Gości: 87

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...