• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C++ Większa, Okienkowa Aplikacja - poszukiwanie źródeł nauki.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
209 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2019 w C i C++ przez XezolPL Obywatel (1,530 p.)
Witam, chcę napisać większą aplikację i wogóle się nauczyć programowania i developowania aplikacji pod każdym aspektem, będę to robił w QT C++ przerabiam dużo kursów z Yt własnie o QT ale tam z tego co widzę jest głównie omówienie każdej jednej biblioteki i obiektów z designera...

Nie jest mi to wsm potrzebne bo jak coś potrzebuje to czytam reference jakichś klas. Szukam kursu najlepiej video ale może też być w formie pisanej, książki ... czegokolwiek z czego nauczę się jak od podstaw do końca zrobić aplikację w QT z internetem, backendem, bazami danych i wszystkim, próbowałem sam zrobić mniejszą apkę w QT już taką okienkową ale zaciąłem się na QVectorach.

Proszę o jakieś źródła żeby się tego nauczyć, pozdrawiam.
komentarz 5 stycznia 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

ale zaciąłem się na QVectorach.

Może zacznij od lepszego poznania C++ (i STL-a), bo jeśli tak prosta klasa sprawia Ci trudności, to nie Qt jest tutaj problemem.

 

PS. nie QT, a Qt

komentarz 6 stycznia 2019 przez XezolPL Obywatel (1,530 p.)
Nie sprawiała mi normalnie trudności tylko tutaj w QVectorach a nie zwykłcych jak robię vector klasy to nie moge się potem dostać do argumentów mimo friendshipu i protected.
komentarz 6 stycznia 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Chyba nie rozumiem. Co ma friendship i protected do QVectora?

komentarz 6 stycznia 2019 przez XezolPL Obywatel (1,530 p.)
Klasa na którą robię QVector jest zaprzyjaźniona z klasą w której robię ten QVector
komentarz 6 stycznia 2019 przez XezolPL Obywatel (1,530 p.)
Zeby dostac sie do jej argumentów

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 484 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2021 w C i C++ przez Mouseby Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 242 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2019 w C i C++ przez EnumGame Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 274 wizyt
pytanie zadane 6 października 2019 w C i C++ przez Jakub 0 Pasjonat (23,120 p.)

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...