• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ZACZYTANI2019 - promocja w księgarni Helion

VPS Starter Arubacloud
+8 głosów
448 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Offtop przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Otrzymałem informację od wydawnictwa Helion o trwającej promocji z okazji akcji ZACZYTANI2019.

W ramach promocji w niższych cenach dostępne są ebooki. Zgodnie z przekazanymi mi informacjami przeceny sięgają nawet 85%. Akcja trwa w dniach 02-03 stycznia 2019, w ofercie znajdują się wszystkie dostępne ebooki wydawnictwa Helion i część oferty obcych wydawnictw.

 

Szczegóły na stronie promocji
(link zawiera program partnerski, link bez programu: tutaj)

 

Jeżeli ktoś ma ochotę nabyć jakieś ebooki, to myślę, że może to być dobra okazja, aby zdobyć coś w atrakcyjnej cenie. Jak wiadomo często w Helionie ceny bywają wyższe niż w innych księgarniach. Jednak może akurat w tej promocji ktoś znajdzie coś dla siebie i cena będzie korzystna, rabaty wydają się spore, stąd zdecydowałem się udostępnić informację.

Miłych zakupów :)

3
komentarz 2 stycznia 2019 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Szkoda, że tylko ebooki... wolę książki :)
Mam ich już trochę i tak to jest, że niektóre zbierają kurz i czekają na przeczytanie :D
1
komentarz 2 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Szkoda, że tylko ebooki... wolę książki :)

popieram w 100% :) Choć w moim odczuciu najlepsze książki wydaje o'Reilly, szkoda, że w Polsce tak drogie są wersje oryginalne tych książek...

komentarz 2 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Co kto lubi ;) Ja akurat właśnie wolę ebooki, bo nie zbierają kurzu i można mieć je zawsze i wszędzie ze sobą. Może na zwykłych ekranach się mniej wygodnie czyta względem papieru, ale na czytnikach z tego co próbowałem jest super, tyle że za mało czytam i jeszcze jakoś się nie zebrałem, aby sobie takowy kupić.
komentarz 2 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Ja akurat właśnie wolę ebooki

wyjdź... i nie wracaj :P

Miałem okazję raz pracować z czytnikiem kindle i powiem Ci, że w sumie spoko się czytało, choć akurat testowalem na książce kryminalnej, nie na podręczniku czy jakieś książce technicznej...

komentarz 2 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Wyszedłem, ale jednak wróciłem Ci odpisać :p

Też testowałem Kindle niedawno u kolegi, chwilę bo chwilę, ale było przyjemnie i gdybym więcej czytał z pewnością bym kupił.
komentarz 3 stycznia 2019 przez CenterPL Pasjonat (19,070 p.)
Ja się właśnie przymierzam do kupienia Kindle. Czytam dużo papieru i to lubię, ale coraz częściej jeżdże i dźwiganie książek mi się nie uśmiecha :). Fakt jednak, że technicznej książki raczej bym nie kupił w wersji e-bookwej.
komentarz 3 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Dlaczego akurat technicznej nie kupił byś jako ebooka? Czytniki mają jakiś problem, może z wyświetlaniem fragmentów kodu? Czy po prostu mniej wygodnie się wg Ciebie czyta?
komentarz 4 stycznia 2019 przez CenterPL Pasjonat (19,070 p.)
Jeśli mam być szczery, to nie wiem :) Może to moje uprzedzenie, po prostu wydaje mi się to mniej komfortowe - ogólnie czytanie kodu już papierowej ksiażki nie należy do najwygodniejszych. Może kiedyś się przekonam.
komentarz 4 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Spoko, zapytałem z ciekawości.

BTW jakby ktoś był zainteresowany, ale spóźnił się z zakupami, to z tego co widzę przedłużyli promocję o jeden dzień - "after party".

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+7 głosów
1 odpowiedź 726 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2018 w Offtop przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 200 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2018 w Offtop przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 396 wizyt
pytanie zadane 26 października 2017 w Offtop przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...