• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Książka "Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
4,748 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2019 w Python przez VmeksaV Początkujący (370 p.)
Siemka, ma ktoś może książkę w PDF po Polsku "Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem"?

Jeśli tak to bym prosił linkacza do pobrania (wiem że można kupić ale zastanawiam się czy jest gdzieś/ktoś ma za free)
komentarz 1 stycznia 2019 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Sam jestem ciekaw na jakiej licencji wydał to Helion? Pierwotna licencja CC BY-NC-SA 3.0 nie obejmuje użycia do celów komercyjnych: https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/deed.pl

Sama książka jest w ofercie wydawcy: https://helion.pl/ksiazki/automatyzacja-nudnych-zadan-z-pythonem-nauka-programowania-al-sweigart,autopy.htm#format/d

.. a książka (w wersji ang.) tu: https://automatetheboringstuff.com/

W treści książki zastrzeżenie na 2015 z nazwiskiem i imieniem autora i zastrzeżeniami wydawcy. Przyznam że nie jest dla mnie jasna polityka licencyjna.

Jeśli by ktoś coś wiedział, chętnie się dowiem.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2019 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Miałem tą książkę (po angielsku) i powiem, że jest niezła. Tematy projektów są dość ciekawe, co trudno powiedzieć w przypadku wielu innych książek. Z linkiem do wersji PL nie pomogę.
komentarz 1 stycznia 2019 przez VmeksaV Początkujący (370 p.)
Dokładnie, książka jest super. Czytałem trochę w J. Angielskim ale na ten czas moje umiejętności Angielskiego są za niskie aby brać się za taką książkę (po prostu nie zrozumiem co tam pisze w 100%). Dlatego może ktoś ma linka do wersji PL i by podał. Tak czy inaczej dzięki za odp. :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 507 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 664 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2021 w Python przez stellatus Obywatel (1,390 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 694 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2020 w Python przez Igorek Mądrala (6,290 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...