• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dokumenty informatyczne po Angielsku

Object Storage Arubacloud
0 głosów
468 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Krutek Początkujący (330 p.)
Hej!

Potrzebuje przygotować prezentacje po angielsku na dowolny temat informatyczny.

Sama prezentacja musi być na podstawie jakiegoś angielskiego dokumentu  najlepiej jakiś PDF.

Problem jest taki że nie mam pojęcia jak coś takiego znaleźć, człowiek który napisał taki dokument musi rodzimie mówić po angielsku. Może znacie jakieś prace naukowe czy coś w tym rodzaju które zostały napisane przez anglików/amerykanów na temat informatyki, najlepiej programowania w c# lub c++

Jeżeli tak to poproszę o imię autora i nazwę jego pracy

Dzięki!

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Nie wiem czy to cię zainteresuje ale są np dokumenty PEP do pythona. To w nich są zapisane zasady i dobre praktyki programowania w pythonie.
0 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Co rozumiesz przez dokument po angielsku? Może po prostu weź jakąś książkę angielską, dowolny temat, nie wiem, jakieś podstawy C++, wzorce projektowe itp. itd. Albo np. fajną książkę clean code o ogólnych dobrych praktykach w programowaniu.
komentarz 2 stycznia 2019 przez Krutek Początkujący (330 p.)
No właśnie najlepiej jak będzie to tekst nie przetłumaczony na język polski wcześniej, ale już znalazłem co trzeba :D
0 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2019 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)

To może ja zaproponuję abyś omówił, któryś z dokumentów dotyczących C++20, które zostały omówione na ostatnim spotkaniu komitetu C++ w San Diego w listopadzie (link)

Wszystkie dokumenty znajdziesz tutaj: http://www.open-std.org/jtc1/sc22/wg21/docs/papers/

komentarz 2 stycznia 2019 przez Krutek Początkujący (330 p.)
Super! coś takiego może się przydać.

Dzięki wielkie!
komentarz 2 stycznia 2019 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
Jasne, cieszę się, że mogłem pomóc ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,029 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 398 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 484 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...