• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy da się to zrobić? Czy jest jakiś sposób? Do otwarcia tego pliku

Object Storage Arubacloud
0 głosów
492 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez GameGame2001 Nowicjusz (170 p.)
Witam. Dzień dobry. Mam takie pytanie, bo jest taka gra pt. Shade: Gniew Aniołów, i tam są takie pliki animacji o rozszerzeniu .anm. Chciałem stworzyć lepszą wersję gry. Jak to zrobić. Jak je otworzyć? Czy znacie jakiś program lub sposób do otwierania tego rodzaju plików? Liczę na dobrą odpowiedź;) Chodzi mi o to, ze chciałem edytować pliki animacji gry Shade:Gniew Aniołów, ale pobrałem program do otwierania plików o końcówkach .anm Imagine, ale nie moge otworzyć bo pokazuje nieprawidłowy typ pliku a ten program służy do tego, czy to sa prawa autorskie? Jak je złamać
komentarz 1 stycznia 2019 przez GameGame2001 Nowicjusz (170 p.)

Bardziej mi chodzi o to dlaczego program Imagine nie otwiera anmsmileyChoć do tego służy

komentarz 1 stycznia 2019 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
A ten program nazywa się po prostu Imagine czy coś innego jeszcze jest w nazwie? Bo ja znalazłem, że Imagine to zwykła przeglądarka graficzna i co najwyżej uda Ci się w niej odtworzyć ten plik, ale wątpię, abyś mógł go modyfikować.
komentarz 1 stycznia 2019 przez GameGame2001 Nowicjusz (170 p.)
Deluxe Paint Animation. Ale ja otwieram i mi pokazuje nieprawidłowy typ pliku. Nie wiem. Patrzyłem w żródle pliku i nic.
komentarz 1 stycznia 2019 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Teraz to już nie rozumiem, najpierw piszesz o programie Imagine, teraz Deluxe Paint Animation. Przecież ten program (z tego co mi google mówi) powstał w 1990 roku! i już nie istnieje. Skąd go pobrałeś?
Gra powstała w 2004 i wątpię, aby twórcy korzystali z programu z roku 1990 przy tworzeniu animacji.
Weź się chłopie zapytaj u źródła czyli u twórców tych animacji, tam będą wiedzieć co i jak.
komentarz 1 stycznia 2019 przez GameGame2001 Nowicjusz (170 p.)
Ten program ma wtyczkę Deluxe Paint Animation

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2018 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)

@GameGame2001 - no to zamiesc informacje do tworcow i spytaj czego uzywali przy produkcji. tak jak napisal @trib0r3 to ze plik jest zapisany jako np .doc (word) to nie znaczy ze w srodku znajduje sie kod z ktorym word sobie poradzi. Mozna przeciez plik z obrazem zamiast .jpg nazwac .doc i word sobie nie poradzi.

Musisz uzyc tego programu, ktory pliki stworzyl/wykorzystuje - musi on umiec je odczytac.

 

@shokotan "praw autorskich nie wolno łamać, bo można kiepsko skończyć." to dziala tylko w przypadku silnych&bogatych vs slabi&biedni. Chcesz mi powiedziec ze np te wszystkie ksiazki, ktore zamieszcza google to one praw autorskich nei posiadaja ?:) A takiemu google to mozesz skoczyc. Tak samo jak np Blizzard zmieni EULE - ze bez jej zaakceptowania nie mozesz grac - pomimo, ze przy zakupie gry, nie ma o tym wzmianki. I teraz jak nie zaakceptuje to mam bijac sie do Paryza do sadu? :)

Ktos chyba nie rozumie jak skonstruowany jest swiat (a juz w szczegolnosci "moje" w internecie). Oczywiscie jezeli nie musisz praw autorskichs ie nie lamie - ty swietnie sie spisales po prostu pytajac tworcow.

2
komentarz 31 grudnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Oczywiście, najlepiej jest tak sobie tłumaczyć, ja jestem mocny to każdemu przywale i mi nikt nie podskoczy. A to, że inni przeze mnie cierpią to mnie nie obchodzi.
Bardzo fajne masz spojrzenie na świat i na innych ludzi.

Doskonale rozumiem, jak świat jest skonstruowany i staram się zmieniać go na lepsze.
Czy byłbyś zadowolony z tego, że tworzysz jakąś rzecz, poświęcasz czas i pieniądze a potem ktoś z tego korzysta i zarabia więcej niż Ty? Myślę, że nie byłbyś zadowolony.

Uważam, że jeśli każdy robiłby co do niego należy i zgodnie z poszanowaniem innych to świat byłby piękny.
Strasznie denerwują mnie ludzie, którzy właśnie takie głupoty wygadują, że się nie da, że po co coś robić skoro i tak nic nie zdziałam. I właśnie przez to zawsze znajdzie się ktoś, kto łamie reguły gry bo mu na to przyzwala społeczeństwo.

Dla przykładu... wiesz ile osób zabijają rocznie pijani kierowcy? Pytanie, kto pozwala pijanemu człowiekowi siadania za kierownicą? Ano inny człowiek, który chce mieć święty spokój i odpuszcza... przez to giną ludzie!!!

A co do Google to... cóż są kraje, które mają gdzieś tą firmę i zakazują jej sporo rzeczy. Nawet UE nałożyła słoną karę tej firmie. I co da się?
komentarz 31 grudnia 2018 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
" ja jestem mocny to każdemu przywale i mi nikt nie podskoczy." a co ja moge, ze tak to dziala. Tez bym chcial firme otworzyc np sortownie smieci albo mini elktrownie albo bank, ale nie moge bo za cienki wuszach jestem.

 

"Czy byłbyś zadowolony z tego, że tworzysz jakąś rzecz, poświęcasz czas i pieniądze a potem ktoś z tego korzysta i zarabia więcej niż Ty? Myślę, że nie byłbyś zadowolony." jak by jeszcze towje czy moje zadowolenie mialo cos na znaczeniu, to swiat bylby piekny.

 

"Strasznie denerwują mnie ludzie, którzy właśnie takie głupoty wygadują, że się nie da, że po co coś robić skoro i tak nic nie zdziałam. I właśnie przez to zawsze znajdzie się ktoś, kto łamie reguły gry bo mu na to przyzwala społeczeństwo." no to zdejmij ebooki googlowi, na co czekasz - poprawiaj swiat.

"Dla przykładu... wiesz ile osób zabijają rocznie pijani kierowcy? Pytanie, kto pozwala pijanemu człowiekowi siadania za kierownicą? Ano inny człowiek, który chce mieć święty spokój i odpuszcza... przez to giną ludzie!!!" ja nie odpuszczam, ale siwat nie jest lepszy :( Jak zyc!?

"A co do Google to... cóż są kraje, które mają gdzieś tą firmę i zakazują jej sporo rzeczy. Nawet UE nałożyła słoną karę tej firmie. I co da się?" acha to ja teraz nie moge korzystac z jej uslug? Ksiazek nie moge pobierac bezkarnie? A moze zamiast poprawnego podatku zaplacili to co placa do tej pory - 0,01% i dolozyli do 0,5% - podczasz gdy normalny podatek dla kowalskeigo nadaj jest na XX% poziomie? Wspaniala komisja! Ktosz to ich wybral... genialni sa i jak duzo moga,, od razu widac jak google sie boi i sie stosuje.

 

Jak wyleczysz kompleksy, to napisz cos porzadnego.
komentarz 1 stycznia 2019 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...:D
komentarz 1 stycznia 2019 przez GameGame2001 Nowicjusz (170 p.)

@spamator12, Ale twórcy gry się zgodzili

komentarz 1 stycznia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)

GameGame2001 umiesz czytac ze zrozumieniem?


@shotokan no i wlasnie to mozesz zrobic. Pozawijaj sobie i poplacz jaki swiat jest zly, nie taki jaki sobie wyobrazasz, nikt nie tanczy kumbaja.

komentarz 1 stycznia 2019 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Wiesz co, nie rozumiem dlaczego tak mnie ganisz. Jaki jest świat dobrze wiesz, ale świat tworzymy my i to od nas wszystkich zależy jaki będzie. Nie mam pretensji, że Ciebie to nie interesuje, ale nie powinieneś krytykować innych, którzy starają się coś zmienić. Każda, nawet najmniejsza inicjatywa, jest godna pochwały. I owszem, nie każdy zawsze wygra z systemem, ale musimy próbować i ludzie próbują i odnoszą sukcesy.

A co powiesz o osobach, które całe swoje życie poświęcają dla innych? Czy oni dla Ciebie też nic nie znaczą bo próbują coś robić często wbrew całemu społeczeństwu?

Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a przede wszystkim większej wiary w innych ludzismiley i większej radości z życiasmiley

komentarz 1 stycznia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
zabierasz sie od tego od dupy strony i piszczysz, ze nie wychodzi ale "liczy sie inicjatywa". To mniej wiecej to samo co "do no evil".

Jestes najwiekszym dawca dla systemu - spojrz w portfel i podlicz % haraczu.

Naprawde nie mam ochoty Ci tlumaczyc co jak dziala. "ignorance is bliss" a ja dodaje - till somebody take your cake :)

Dzieki za zyczenia ale skad ty wiesz jaka jest moja wiara w ludzi i jaka jest radosc z zycia? Na podstawie czego zlozyles, ze jest mala i ma byc wieksza? Znowu powracamy do twojego "mninemania".

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,264 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 152 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 278 wizyt

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...