• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ledy będą działać z czujnikiem ruchu?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
405 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2018 w Nasze projekty przez Rafał Michalik 1 Początkujący (490 p.)
przywrócone 30 grudnia 2018 przez Rafał Michalik 1

Planuję zrobić sobie oświetlenie ledowe podświetlające łóżko od spodu (ledy i czujnik byłyby pod łóżkiem, tak że wstajac w nocy światło zapalaloy sie i w nic bym się nie uderzył laugh) Znalazłem ledy i czujnik ruchu, to i to osobno i mam do was pytanie. Czy ten sprzęt po podłączeniu razem będzie działać, czy jednak mam coś jeszcze dokupić? Oto Ledy i Czujnik ruchu

komentarz 30 grudnia 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Tylko, ze bedzie dzialac tez w ciagu dnia jednak, bo za kazdym razem gdy wykryje ruch. Arduino nano + ledy + czujnik ruchu + czujnik swiatla i wtedy, by chyba by byl komplet. No mozna jeszcze dzwieku, czy cos wtedy reakcja na klasniecie
komentarz 30 grudnia 2018 przez Rafał Michalik 1 Początkujący (490 p.)
A te linki co podesłałem to razem będą działać czy coś muszę dokupić? Trudno by to wszystko połączyć? Dodam że nie mam żadnego doświadczenia z tym wszystkim.
komentarz 30 grudnia 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jezeli dobrze przeczytalem, to ledy maja minimalne matezenie 5A, a ten czujnik 4 A, wiec nie wiem, czy nie bedzie tu problemu przy polaczeniu. A z Arduino, to wiecej zabawy by bylo, bo trzeba napisac kod, cos zlutowac itd, ale wiecwj frajdy i wieksza kontrola teoretycznie.
komentarz 30 grudnia 2018 przez Rafał Michalik 1 Początkujący (490 p.)
Dzięki za odpowiedzi. Chyba będę musiał się zadowolić zwykłymi ledami bez czujników.  Chyba, że znajdę kogoś kto mi to zrobi. Jeszcze raz dzięki
komentarz 30 grudnia 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Maksymalna moc podłączonego oświetlenia 12V - 48W to przy czujniku, a przy ledach pisze ze moc to 57.6

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 124 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2021 w C i C++ przez burn3ov Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 111 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...