• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wifi się ciągle rozłącza

Object Storage Arubacloud
0 głosów
492 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Lewus78 Nowicjusz (120 p.)
Witam. Od dłuższego czasu mam problem z laptopem. Wifi potrafi się w ciągu godziny rozłączyć z 20 razy. Czasem nie rozłącza się wcale, a czasem jest do nie do zniesienia i próbuje się łączyć kolejne 30 minut. Wydaje mi się, że to nie problem z routerem (łącze się bezprzewodowo), a z komputerem, dlatego że 2 osoby podłączone do tego samego routera nie mają tego problemu. Czasem również udostępniam sobie wifi z telofonu na komputer i też się rozłacza. Nie wiem już co robić, w ostateczności zdecyduję się na formata, ale może wy macie jakieś pomysły co zrobić?

To co już robiłam:

1. Skanowałam laptopa AdwCleanerem

2. Spradzałam czy to rozłączanie nie ma nic związanego z oszczędzaniem energii.
1
komentarz 26 grudnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Spróbuj zaktualizować sterowniki do karty Wi-Fi. Ewentualnie, jeśli masz możliwość, spróbuj z inną kartą bezprzewodową. Dziś można kupić takie karty Wi-Di na usb za przysłowiowe parę groszy.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2018 przez zmiennoimienny Mądrala (5,540 p.)

Hej smiley
W takich sytuacjach polecam uruchomić sobie Linuksa LiveUSB.
Pozwoli ci to sprawdzić gdzie leży przyczyna problemu np. czy jakiś program nie powoduje rozłączania wifi.
Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 359 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Dawidos01111 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Tajny1235 Nowicjusz (150 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 720 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez eveN Nowicjusz (230 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...