• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wifi się ciągle rozłącza

0 głosów
335 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Lewus78 Nowicjusz (120 p.)
Witam. Od dłuższego czasu mam problem z laptopem. Wifi potrafi się w ciągu godziny rozłączyć z 20 razy. Czasem nie rozłącza się wcale, a czasem jest do nie do zniesienia i próbuje się łączyć kolejne 30 minut. Wydaje mi się, że to nie problem z routerem (łącze się bezprzewodowo), a z komputerem, dlatego że 2 osoby podłączone do tego samego routera nie mają tego problemu. Czasem również udostępniam sobie wifi z telofonu na komputer i też się rozłacza. Nie wiem już co robić, w ostateczności zdecyduję się na formata, ale może wy macie jakieś pomysły co zrobić?

To co już robiłam:

1. Skanowałam laptopa AdwCleanerem

2. Spradzałam czy to rozłączanie nie ma nic związanego z oszczędzaniem energii.
1
komentarz 26 grudnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,700 p.)
Spróbuj zaktualizować sterowniki do karty Wi-Fi. Ewentualnie, jeśli masz możliwość, spróbuj z inną kartą bezprzewodową. Dziś można kupić takie karty Wi-Di na usb za przysłowiowe parę groszy.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2018 przez zmiennoimienny Mądrala (5,550 p.)

Hej smiley
W takich sytuacjach polecam uruchomić sobie Linuksa LiveUSB.
Pozwoli ci to sprawdzić gdzie leży przyczyna problemu np. czy jakiś program nie powoduje rozłączania wifi.
Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 189 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Dawidos01111 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 72 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Tajny1235 Nowicjusz (150 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 663 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez eveN Nowicjusz (230 p.)

87,894 zapytań

136,483 odpowiedzi

304,289 komentarzy

58,279 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...