• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Źle ustawione ekrany i błąd w pasku zadań

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
964 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
edycja 20 stycznia 2019 przez Marfarzar
Już od dawna mam ten problem, głównie podczas oglądania czegoś na Youtube po przełączeniu na tryb pełnoekranowy pasek zadań zostaje widoczny. Wchodzę wtedy w menadżer zadań i uruchamiam ponownie proces eksploratora Windows, co rozwiązuje problem, tylko że ostatnio muszę to robić codziennie. Jak to naprawić?
komentarz 20 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Daj SS bo nie do końca wiem o który pasek zadań Ci chodzi.
komentarz 20 grudnia 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Jestem już na telefonie, ale mam na myśli ten pasek domyślnie na dole ekranu z przyciskiem Windowsa, przypiętymi i otwartymi aplikacjami i z godziną

Mam Windowsa 10.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
wybrane 22 grudnia 2018 przez Marfarzar
 
Najlepsza
Spróbuj: Wejdź 'ustawienia' -> 'system' -> 'powiadomienia i działania' i wyłącz 'pokaż powiadomienia od aplikacji' (czy coś w ten deseń).

Daj znać czy działa jak nie to mam jeszcze inną opcje ale jest dużo tłumaczenia z ang.
1
komentarz 21 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
co to za komp podaj nazwę płyty głównej.

Jakim kablem do monitora?
1
komentarz 21 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Dlaczego te odpowiedzi tak długo trwają? Chce Ci pomóc ale też nie mam całego dnia i pół nocy.
komentarz 21 grudnia 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Przepraszam, mam 1 i 3 (powielone ekrany) i 2 w monitorach, płyta H110M-K, kabel HDMI, kolejne odpowiedzi napiszę już jutro (jeśli coś jeszcze doradzisz) , bo muszę wcześnie wstać
1
komentarz 21 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Wciśnij Windows+P i ustaw na PC obraz tylko z jednego.
komentarz 22 grudnia 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Pomogło, pasek zadań wrócił do normy i na screenie jest jeden ekran. Dziękuję
0 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

Dzisiaj mam też drugi problem z paskiem zadań (który też kiedyś już miałem) - po prawej stronie jest tylko godzina i data, nie ma przycisku "Pokaż pulpit", miksera głośności, internetu i innych działających aplikacji. Uruchomienie komputera ponownie nie pomogło. Kiedyś gdy ten problem miałem to na drugi dzień już był normalny pasek zadań, ale chciałbym to naprawić, by nie było takich problemów. 

komentarz 21 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
To ustawiasz w 'Pasek zadań' ->'pokaż które ikony pojawiają się w pasku zadań' (nie wiem dokładnie jak to jest napisane po polsku mam ang. wersje win10). Z tym że jak masz dwa monitory to pokazuje wszystko tylko na głównym monitorze.
komentarz 21 grudnia 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

Mam włączone wskaźniki, jeśli o to chodziło:

Mam jeden monitor 

1
komentarz 21 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Nie, niżej masz 'zmień ikony systemowe włącz lub wyłącz'. (na niebiesko wejdź w to i tam masz które mają się pokazywać a które nie).
komentarz 21 grudnia 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

Wszedłem i są włączone, ale na pasku zadań ich nie ma:

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 96 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 136 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Waflovicz Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 422 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2020 w HTML i CSS przez pjj Gaduła (4,330 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...