• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

POLSKI SPOJ Liczby pierwsze Java

Object Storage Arubacloud
0 głosów
702 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2018 w Java przez Pieko Nowicjusz (120 p.)
Witam. Zaczynam robić zadania w POLSKIM SPOJU. Przy robieniu zadania pt. Liczby pierwsze natrafiłem na błąd wykonania (NZEC). Pomożecie mi, jak to rozwiązać? Tu link do kodu https://ideone.com/xMXuil
komentarz 20 grudnia 2018 przez Mateusz51 Nałogowiec (28,180 p.)
Odwolujesz sie do nieistniejacego indexu tablicy. Spowodowane jest tym ze inicujesz ja tylko z 3 miejscami
komentarz 21 grudnia 2018 przez Pieko Nowicjusz (120 p.)
Dzięki, zmieniłem to, ale ciągle nie działa. Mógłbyś napisać co jeszcze jest źle?https://ideone.com/SNhX2D
komentarz 21 grudnia 2018 przez Mateusz51 Nałogowiec (28,180 p.)
Problem z wejsciem. Polecam zamiast nextInt pobierac nextline i parsowac na inta przy pomocy klasy Integer. Jest to szybsze
komentarz 21 grudnia 2018 przez Pieko Nowicjusz (120 p.)
Nawet taki najprostszy program ze Stringiem przy Scannerze nie działa :/
https://ideone.com/gVAtwO
komentarz 21 grudnia 2018 przez Mateusz51 Nałogowiec (28,180 p.)
Jak podajesz dane wejsciowe??
komentarz 21 grudnia 2018 przez Pieko Nowicjusz (120 p.)
Na tej stronie nie mogę bo od razu jest błąd, a jak robię ten sam program w Eclipse to normalnie jako liczba całkowita i wszystko działa
komentarz 22 grudnia 2018 przez Mateusz51 Nałogowiec (28,180 p.)
Bo program nie jest bledny. Problem musi gdzies indziej lezec moze wlasnie na stronie

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 313 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2021 w Java przez danielxwbt Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 201 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2023 w C i C++ przez Jakub005 Początkujący (310 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 392 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...