• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dzieje się dziwna rzecz.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
87 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez TnTmaster1212 Nowicjusz (140 p.)
Włączam komputer, odpalam przeglądarke, spotify i inne pierdoły, aż nagle wyłącza się. Włączam drugi raz ale działa już normalnie. Dzisiaj lecz wyłączył mi się tak 5 razy! Nie wiem o co chodzi proszę o pomoc.

 

PS. dzieje mi się tak od ok. 2 tyg.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2018 przez niezalogowany
Wiele rzeczy może być problemem. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to temperatury.

Poza tym możliwe że zasilacz jest problemem, pamięci ram(chociaż jeżeli one byłyby faktycznie problemem to raczej zawiesiłby sie system albo rzucałoby dziwnymi błędami z samym adresem w treści). Jakaś sekcja na płycie głównej. Pierwsze co to zaobserwuj temperatury potem sprawdziłbym zasilacz.
komentarz 17 grudnia 2018 przez TnTmaster1212 Nowicjusz (140 p.)
zasilacz byl niedawno wymieniany, chyba zmienie paste na procku.
komentarz 17 grudnia 2018 przez niezalogowany
A co to za zasilacz?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 872 wizyt
pytanie zadane 10 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Patrykoo Początkujący (320 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 293 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kegamee Użytkownik (640 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 458 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,090 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...