• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekt bazy danych/aplikacja rekrutacji pracowników i zarządzania projektami

Object Storage Arubacloud
0 głosów
518 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Karol_Dell Nowicjusz (120 p.)
edycja 17 grudnia 2018 przez Karol_Dell

Cześć!

Chciałbym kupić prosty projekt bazy danych/aplikację, którą będę mógł dostosować na potrzeby prowadzenia projektów rekrutacyjnych i zarządzania projektami rekrutacyjnymi dla Klientów. Zależy mi na rozwoju tej bazy danych wraz z upływem czasu i ewentualnej sprzedaży do innych zainteresowanych.

Funkcjonalności:

- tworzenie profili kandydatów (wraz z CV, danymi osobowymi, notatkami rekrutera, miejscem na wysłanie klauzuli RODO)

- tworzenie profili klientów (adres, osoby po stronie Klienta, historia kontaktów coś jak prosty CRM)

- pobieranie CV do bazy przez e-mail i tworzenie automatycznie profili kandydatów i/lub przypisywanie CV do już utworzonych profili kandydatów

- zautomatyzowane odpowiedzi i przypomnienia dla Klientów i kandydatów

- wysyłanie przypomnień SMS (jako dodatek)

- zintegrowanie bazy z istniejącą stroną www w wordpressie (tworzenie ogłoszeń o prace itd)

Ważne: 

- zależy mi na bazie danych, która będzie bezpieczna i będę posiadał pełne prawa autorskie. W kwestii danych osobowych, przetwarzania ich kwestie bezpieczeństwa są najwazniejsze, dlatego zdecydowałem się na własną bazę danych. 

Proszę o odpowiedź czy możliwe jest kupienie gotowego "szkieletu" projektu bazy danych, a także jaki jest tego koszt. Oczywiśćie dalszy rozwój tej bazy to kwestia kolejna. 

komentarz 17 grudnia 2018 przez areklipno Stary wyjadacz (11,930 p.)
W mojej ocenie ciężko będzie kupić Ci gotowy, już istniejący szkielet.

Musiałbyś znaleźć kogoś kto Ci taki projekt wykona, a do tego będą potrzebne już precyzyjne informacje co dokładnie* ma robić ten program/strona internetowa/połączenie tych 2 rzeczy - inaczej ciężko będzie stworzyć listę tabeli, kolumn i relacji między nimi dla Twojego rozwiązania.

*dokładnie tzn. np. jak napisałeś, że " tworzenie profili kandydatów " - to tutaj informacje jakie to dane mają być w tym profilu - imię, nazwisko, adres........
komentarz 17 grudnia 2018 przez Karol_Dell Nowicjusz (120 p.)
Przyznam, że sugeruje się inną firmą, z którą współpracowałem. Kupili taką aplikację od innej firmy, dostosowali do siebie niewielkim kosztem i mieli to rozwiązanie na własność. Raczej to rozwiązanie mnie interesuje - czyli dopasowanie czegoś na podstawie już istniejącego narzędzia.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Po wymaganiach wnioskuje, że chyba chcesz aplikacje a nie bazę danych.
komentarz 17 grudnia 2018 przez Karol_Dell Nowicjusz (120 p.)
Witam,

dziękuję za odpowiedź. Baza danych również - bo gdzieś te wszystkie dane będę zapisywać, i je przetwarzać w sposób spójny i pewnie też do tego potrzebna aplikacja.

Oczywiście informatykiem nie jestem :-).

Zapraszam!
komentarz 17 grudnia 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Mógłbym przerobić których z moich systemów, ale czas dopiero bym znalazł za pół roku :p
komentarz 17 grudnia 2018 przez Karol_Dell Nowicjusz (120 p.)
Jak mi udostępnisz system (o ile spełnia wymagania) to już dalej sobie poradzę w kwestii przerobienia. Zapraszam :-)
komentarz 17 grudnia 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
trzeba by było dorobić parę funkcjonalności ;).
komentarz 17 grudnia 2018 przez Karol_Dell Nowicjusz (120 p.)
Czy mogę zobaczyć system?

Jaki koszt?
komentarz 17 grudnia 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Zapraszam na priv.

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 1,063 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 318 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Mateusz Cygal Początkujący (380 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 169 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2017 w Offtop przez katjes87 Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...