• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pliki z przyszłości

Object Storage Arubacloud
+1 głos
300 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2018 w Grafika i multimedia przez Tomasz Galas Początkujący (410 p.)
edycja 13 grudnia 2018 przez Tomasz Galas

Witam, kolejny raz mam problem z pendrive, miałem chyba na nim jakiś film. Teraz zamiast filmu jest coś takiego jak na załączniku. Daty są kosmiczne, a ja nie wiem jak moge pozbyć sie tego z nośnika. Podczas przenoszenia pisze o wadze pliku ze wynosi: 139GB, gdzie pendrive ma tylko 16GB

https://imgur.com/DpTx64K

EDIT: Próbowałem normalnie odtworzyć film przeniesiony na ten prndrive chwile temu i pisze ze mogl zostac uszkodzony lub problem z rozszerzeniem


EDIT2: Problem rozwiązany, ale chciałbym sie dowiedzieć  czemu nie mogłem usunąć tych plików i czemu pisały tak dziwne rzeczy dot. wagi i daty pliku.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2018 przez Kamrocky Początkujący (310 p.)
Próbowałeś formatować pendrive'a?
komentarz 13 grudnia 2018 przez Tomasz Galas Początkujący (410 p.)
Jeszcze nie, myślałem nad tym, może pomóc?
komentarz 13 grudnia 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Od tego bym zaczal, jesli nie zalezy Ci na danych z pendrive'a
komentarz 13 grudnia 2018 przez Tomasz Galas Początkujący (410 p.)
Dzieki wielkie, myślałem, że format nie pomoże, przez blokada usuwania plików. Znasz może odpowiedź dlaczego tak dziwne daty były zapisane jako data modyfikacji?
komentarz 13 grudnia 2018 przez Kamrocky Początkujący (310 p.)
Po prostu się coś popsuło. Raczej nie widzę sensu szukać przyczyny. Sformatuj pendrive, wrzuć trochę plików, potestuj po prostu jakoś i napisz czy jest ok :)

Podobne pytania

+2 głosów
9 odpowiedzi 1,043 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 729 wizyt
+5 głosów
3 odpowiedzi 405 wizyt
pytanie zadane 13 października 2018 w Offtop przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...