• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Udostępnienie IP na inny komputer w innym mieście.

0 głosów
52 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Dawid Sadłocha Nowicjusz (160 p.)

Witam mam zagwoztkę.
Mianowicie potrzebuje zrobić dokładnie tak jak wskazuje pięknie stworzony przez mnie schemat poniżej ;)

W skrócie potrzebuje w jakis sposob udostępnić ip oraz dostęp do internetu jednej z kart w moim pc na drugi pc który jest w innym mieście,
Problem polega na tym, że dostawaca mojego internetu nie pozwala mi odblokować żadnych portów samemu ani nie chce tego on zrobić jedyna opcja to IP publiczne które ma odblokowane wszystkie porty.
Ja potrzebuje udostępnić to drugie ip (obie karty to ten sam modem i mają dostęp do internetu)
Czy ma ktoś możę jakiś pomysł będę naprawdę mega mega wdzięczny.

komentarz 15 grudnia 2018 przez sk25 Nowicjusz (100 p.)
Możliwe, że hamachi rozwiaze Twoj problem.

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2018 przez intoksynator Gaduła (3,470 p.)
a Putty
komentarz 15 grudnia 2018 przez sk25 Nowicjusz (100 p.)
Putty to jedna z aplikacji do administrowania urzadzen w trybie tekstowym

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 68 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 161 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Gegtor Pasjonat (23,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 415 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

62,231 zapytań

108,343 odpowiedzi

226,151 komentarzy

34,592 pasjonatów

Przeglądających: 151
Pasjonatów: 13 Gości: 138

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...