• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Java import znika gdy dodam linijke IntelliJ - nie idzie importować pakietu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
511 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2018 w Java przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)

hej koledzy

Pomożecie? Gdy chcę dodać nową linijke z importem w IntelliJ 

import org.openqa.selenium.JavascriptExecutor;

To od razu ta linijka znika, idzie napisać taki kawałek ale gdy dodam już średnik to ona znika i nie pojawia się jako instenijacy import plików

Może zle to inportuję ? Jeśli tak, prosze o podpowiedz , abym mogl zainportować ten Executor

dziekuje wielkie

komentarz 11 grudnia 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
wyłącz i włącz program, chociaż pewnie to robiłeś 10 razy.
komentarz 11 grudnia 2018 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)

Tak, dokładnie, bo mam w osobnym package test moze dlatego bo inportuje z innej clasy?

Tam mam takie coś dodane, co musze dodac zeby importowało właśnie 

JavascriptExecutor;

komentarz 11 grudnia 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
a weź ten plik wyedytuj np. notatnikiem, dodaj tę linię zapisz i zobacz co się stanie gdy uruchomisz intellij.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 grudnia 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
wybrane 12 grudnia 2018 przez intoksynator
 
Najlepsza
Chyba wiem, masz włączone optymalizacje importów w locie. Czyli jeśli w klasie nie ma użycia importowanej klasy, to taki "niepotrzebny" import jest usuwany.

https://intellij-support.jetbrains.com/hc/en-us/community/posts/206830805-Why-do-import-statements-disappear-as-soon-as-you-press-Enter
komentarz 11 grudnia 2018 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
Kolego dzięki, ale skoro nie można pisać w locie to jak mogę dodać taki import pomożesz?

Jak to zmienić bym mógl pisać w locie?
komentarz 11 grudnia 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Albo wyłącz to gdzieś w opcjach, albo pisząc kod, wciśnij CTRL+SPACJA i wybierz odpowiednia klasę.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 700 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2022 w Java przez blofeld Użytkownik (700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 279 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2020 w Java przez juz_nie_mlody Początkujący (470 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...