• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Firebase - jak zliczać utworzone przez siebie audiencje?

0 głosów
28 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2018 w Android, Swift, Symbian przez Luk_apps Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Utworzyłem w moim firebase podłączonym do aplikacji kilka audiencji takich jak: użytkownicy z Kanady, użytkownicy z Polski, subskrybenci z platformy Android i subskrybenci z platformy iOS. Wszystko ładnie i pięknie, ale nie jestem pewny czy czegoś nie pominąłem. Firebase zlicza mi wszystkich użytkowników aplikacji, natomiast nie zlicza mi tych, których określiłem w nowych audiencjach. Jest to ważne ponieważ, zależy mi na wysyłaniu notyfikacji do określonych grup użytkowników poprzez opcję "In-App Messaging" (na obecną chwilę), np. użytkownik po zakupie subskrypcji otrzymuje powiadomienie o tym, że zakup przeszedł pozytywnie i krótkie podziękowanie.

Czy muszę dodatkowo zaimplementować coś w kodzie aplikacji aby takie dane były wysyłane do firebase'a? Obejrzałem już mnóstwo poradników, ale żadnych konkretów nie znalazłem.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 40 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 62 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 167 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia w Offtop przez fipooo Bywalec (2,780 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

66,520 zapytań

113,288 odpowiedzi

239,922 komentarzy

46,653 pasjonatów

Przeglądających: 207
Pasjonatów: 11 Gości: 196

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...