• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Firebase - jak zliczać utworzone przez siebie audiencje?

0 głosów
26 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2018 w Android, Swift, Symbian przez Luk_apps Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Utworzyłem w moim firebase podłączonym do aplikacji kilka audiencji takich jak: użytkownicy z Kanady, użytkownicy z Polski, subskrybenci z platformy Android i subskrybenci z platformy iOS. Wszystko ładnie i pięknie, ale nie jestem pewny czy czegoś nie pominąłem. Firebase zlicza mi wszystkich użytkowników aplikacji, natomiast nie zlicza mi tych, których określiłem w nowych audiencjach. Jest to ważne ponieważ, zależy mi na wysyłaniu notyfikacji do określonych grup użytkowników poprzez opcję "In-App Messaging" (na obecną chwilę), np. użytkownik po zakupie subskrypcji otrzymuje powiadomienie o tym, że zakup przeszedł pozytywnie i krótkie podziękowanie.

Czy muszę dodatkowo zaimplementować coś w kodzie aplikacji aby takie dane były wysyłane do firebase'a? Obejrzałem już mnóstwo poradników, ale żadnych konkretów nie znalazłem.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 36 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 52 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 98 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia w Offtop przez fipooo Bywalec (2,800 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

63,145 zapytań

109,390 odpowiedzi

228,534 komentarzy

42,590 pasjonatów

Przeglądających: 185
Pasjonatów: 15 Gości: 170

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...