• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - jak tworzyć strony ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
176 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2018 w Systemy CMS przez Paweł Barszcz Użytkownik (950 p.)
Cześć,

planuje przerzucać swoje strony pod WordPress`a, o ile z frontem sobie poradzę ( chociażby buildery ) tak nie wiem od czego zacząć w backendzie.

Słyszałem nie raz, że przy tworzeniu stron w WP używa się tylko wtyczek.

Mam pewne wątpliwości np. jak tworzyć własne menu w panelu admina z połączeniem bazy danych, aby potem te dane pokazywać klientom.

Znacie może jakieś wtyczki / poradniki jak "fachowo" tworzyć strony pod WP ?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 grudnia 2018 przez niezalogowany
wybrane 9 grudnia 2018 przez Paweł Barszcz
 
Najlepsza
Ze spokojem mogę Ci polecić tego pana:

https://www.youtube.com/channel/UCbmBY_XYZqCa2G0XmFA7ZWg

a dokładnie tą playlistę na początek:

https://www.youtube.com/watch?v=oTRZYnYQlmo&list=PLriKzYyLb28nUFbe0Y9d-19uVkOnhYxFE

Jest to co prawda po angielsku, no ale bez angielskiego w tych czasach za wiele się nie osiągnie, zatem powodzenia ;)
komentarz 9 grudnia 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Znam wiele osób bez znajomości angielskiego zajmujących wysokie pozycje w firmach.
komentarz 9 grudnia 2018 przez niezalogowany
w IT? ;)
komentarz 9 grudnia 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Tak.
komentarz 9 grudnia 2018 przez niezalogowany
no cóż, ja nie znam żadnego programisty, a co dopiero na wyższym stanowisku, który by nie znał angielskiego na poziomie chociażby czytania dokumentacji.

Badania rynku również sugerują to, że znacząca większość ludzi pracujących w IT zna jezyk angielski na poziomie chociażby czytania dokumentacji
komentarz 9 grudnia 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
To prawda, jeżeli nie znasz języka angielskiego to masz na starcie ciężej, ale nie uogólniaj tak bardzo sprawy, bo wiele osób bez znajomości angielskiego wciąż zajmuje wysokie stanowiska. Programistów bez znajomości angielskiego też paru znałem.
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2019 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
Wordpress + szablony (darmowe/płatne) + wtyczki

Strony robi sie szybko

Więc pewnie masz w HTML statyczna strone, więc poszukaj jak to przenieść na WP

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 1,782 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2019 w Systemy CMS przez grzegorz_g Początkujący (360 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 189 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 890 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,541 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...