• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kanał YT z poradnikami ze sfery IT

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
566 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2018 w Nasze poradniki przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)

Cześć wszystkim!

Prowadzę amatorski kanał na YT z poradnikami o tematyce informatycznej. Do tej pory wszystkie filmy były z napisami, lecz dzisiaj postanowiłem stworzyć film z moim komentarzem głosowym. Bardzo bym prosił o ocenę i ewentualne porady ;)

LINK DO FILMU

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2018 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
Według mnie wygląda to dobrze

Co prawda jakość dźwięku nie jest idealna, ale jest na poziomie wystarczającym (nie przeszkadza to w oglądaniu)

Prędkość tego co się dzieje na ekranie według mnie jest ok, ale znam osoby dla których takie tempo jest za szybkie (mam tu na myśli głównie osoby nietechniczne)
komentarz 8 grudnia 2018 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Jako mikrofonu używam starego telefonu samsunga (i o dziwo jestem mile zaskoczony jakością nawet bez obróbki). Właśnie zastanawiałem się czy nie dałem za dużego przyspieszenia w niektórych momentach, ale w kolejnych filmach na pewno będzie lepiej. To był pierwszy z moim komentarzem więc napisałem tu żeby właśnie ktoś pomógł mi wychwycić błędy. Dzięki za opinie! ;)
komentarz 8 grudnia 2018 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
Jakość mikrofonu jest ok
W sensie widać różnice po poprzednim oglądaniu osób na wyższym poziomie
Ale to nie jest zła jakość, jest na tyle dobra że nie przeszkadza to w oglądaniu

Co do tempa, to jest kwestia indywidualna
Mi to nie przeszkadza a nawet uważam że to jest dobre, bo nie trace czasu a w razie czego mogę cofnąć film
Ale znam osoby którym by to przeszkadzało i ciągle by narzekali że za szybko
komentarz 8 grudnia 2018 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Będę musiał po prostu znaleźć taki złoty środek. Żeby każdemu pasowało a nie było też za wolno ani za szybko. Chciałem po prostu zachować koncepcję takiego krótkiego poradnika, który pokazuje jedno konkretne zagadnienie i nie ma w nim żadnych zbędnych informacji i wodotrysków.
0 głosów
odpowiedź 9 grudnia 2018 przez Kaktus_2225 Użytkownik (630 p.)

 

Fajny kanał!

 

Tylko według mnie lepiej jest robić jeden film 10 min niż 10 filmów 1 min wtedy będziesz miał więcej na nim wyświetleń, ale i tak jest OK wink!

komentarz 9 grudnia 2018 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Dzięki za opinie!

Ja wychodzę z założenia że dla osoby która szuka rozwiązania problemu lub jakiejś porady wygodniej jest włączyć jeden filmik na którym pokazane jest konkretne zagadnienie i znaleźć rozwiązanie w ciągu 30 sekund niż włączać 10 minutowy (lub dłuższy film) i przewijać do momentu w którym znajdzie to czego szukała.
komentarz 10 grudnia 2018 przez Kaktus_2225 Użytkownik (630 p.)
Niektóre osoby które robią  jeden długi dają w opisie w której minucie i sekundzie robi się jakaś rzecz
komentarz 10 grudnia 2018 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Pewnie ale ja na razie się trzymam swojej koncepcji :)

Podobne pytania

+9 głosów
2 odpowiedzi 422 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 260 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2019 w Nasze poradniki przez Vromix Początkujący (410 p.)
+2 głosów
0 odpowiedzi 259 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...