• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

tokenypersonalne.pl - adwave.eu opinie o firmie [uwaga na nich]

+2 głosów
210 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (26,190 p.)
Witam, chyba już 3 raz ostrzegam przed firmą, https://adwave.eu/ wykonałem dla nich stronę www http://tokenypersonalne.pl/, 300 zł brutto (umowa o dzieło) właściciel się nie zgodził. Chciał odkupić szablon za grosze, więc się nie zgodziłem. Prosiłem aby usunął moją prace z hostingu, jednak się kontakt się urwał. Jeszcze miałem passy do wordpressa, więc usunąłem moją wykonaną pracę. Zostawiłem stronę tak, jak ja dostałem, jednak zdołał przywrócić moją pracę z backupa.... Uważajcie na nich, cały czas reklamują się na facebooku i olxie, oczywiście nie udostępniają nazwy swojej firmy

https://web.facebook.com/groups/1853938237954849/permalink/2498134393535227/

https://www.olx.pl/oferta/webmaster-wp-pozycjonowanie-social-media-CID4-IDnbQeQ.html#1ea516e568
komentarz 7 grudnia 2018 przez NowyUrzydgownig Gaduła (3,610 p.)
Załóż im sprawę w sądzie. Jak wygrasz ponoszą 100% kosztów rozprawy plus płącą ci twoje zaległe honorarium i możesz też wnieść o dodatkowe odszkodowanie. A skoro masz z nimi umowę, to pewna wygrana.
komentarz 7 grudnia 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (26,190 p.)
Problem w tym, że coś innego ustalaliśmy, a coś innego zrobili. Ustalałem, że rozliczymy się umową o dzieło, ale po wykonaniu strony nagle zmienili na umowę od wykonanej pracy od godziny...
komentarz 7 grudnia 2018 przez NowyUrzydgownig Gaduła (3,610 p.)
Czyli nie przeczytałeś umowy, którą podpisaliście?
komentarz 7 grudnia 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (26,190 p.)
Powiedzieli, że potem mi umowę dadzą. Pierwszy raz coś takiego robiłem, nie wiedziałem jak to wygląda.

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2018 przez Ярек Эс Bywalec (2,340 p.)
edycja 8 grudnia 2018 przez Ярек Эс
Ja chłopie bym tego nie popuścił. Ewentualnie pojechałbym pogadać osobiście. Poza tym mogłeś spokojnie zażądać kilka stówek więcej.
+1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (17,510 p.)
edycja 8 grudnia 2018 przez PolYGlok
@Paweł123 Zostaw to w pizdu. Nic już z tym nie zrobisz a tylko se głowę zawracasz.

Wiem porażka boli ale już byś zyskał (w sumie zyskałeś zobaczyłeś 'na początek' że i w tym "biznesie" są sępy i należy uważać) więcej jak byś to zostawił i poszedł do przodu to ile projektów by było zrobionych dla innych klientów a tak to sobie nie możesz wybaczyć tego błędu i dalej to ciągniesz a to nie ma sensu. Bo ile osób to przeczyta - część ta co to miała przeczytać to przeczytała a i tak większość programistów nie wchodzi przecież na to forum. Jak będą chcieli to i tak kogoś jeszcze oskubią a Ty i tak nie będziesz miał na to wpływu.

*/Jak chcesz to idź z tym do sądu ale wątpię by Ci się to opłacało.

(według mnie nie powinni zmieniać słów umowy- co to jest k**wa 300 PLN  dla nich skoro korzystają z tej strony teraz!!)

*/ a nie widzę że strona nie istnieje.

PS. Jest takie hasło 'raz w d*pe to nie pedał'

PS.2. Mam nadzieję że nie będzie bana za słownictwo...
komentarz 8 grudnia 2018 przez edios55 Bywalec (2,600 p.)
Zgadzam się z @PolYGlok

Mogę jeszcze dopowiedzieć do tematu, bo sam pracowałem w agencji reklamowej. Takie praktyki jak nie płacenie podwykonawca są naprawdę częste. Spotkałem się z pracodawcą, który co miesiąc dostawał przynajmniej kilka do kilkunastu wezwań do zapłaty - nie robił sobie z tego absolutnie nic.  Jeśli ktoś zaproponuje Ci umowę "na gębę" to poproś go o spisanie umowy (W necie jest mnóstwo formularzy pod frazą "umowa o stronę www") bądź zlecenie na jasno określonych zasadach. W przeciwnym wypadku, jeśli nie znasz człowieka, a jedyne co może Ci zaoferować to obietnice- radzę odpuścić bo to strata czasu

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 254 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez zkkf56 Mądrala (7,230 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 87 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Jan Patryk Kowalski Obywatel (1,620 p.)
+7 głosów
3 odpowiedzi 928 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2016 w Nasze poradniki przez Paweł123 Nałogowiec (26,190 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

61,385 zapytań

107,325 odpowiedzi

223,536 komentarzy

33,147 pasjonatów

Przeglądających: 127
Pasjonatów: 7 Gości: 120

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...