• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

tokenypersonalne.pl - adwave.eu opinie o firmie [uwaga na nich]

+2 głosów
193 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2018 w Offtop przez Paweł123 Pasjonat (24,710 p.)
Witam, chyba już 3 raz ostrzegam przed firmą, https://adwave.eu/ wykonałem dla nich stronę www http://tokenypersonalne.pl/, 300 zł brutto (umowa o dzieło) właściciel się nie zgodził. Chciał odkupić szablon za grosze, więc się nie zgodziłem. Prosiłem aby usunął moją prace z hostingu, jednak się kontakt się urwał. Jeszcze miałem passy do wordpressa, więc usunąłem moją wykonaną pracę. Zostawiłem stronę tak, jak ja dostałem, jednak zdołał przywrócić moją pracę z backupa.... Uważajcie na nich, cały czas reklamują się na facebooku i olxie, oczywiście nie udostępniają nazwy swojej firmy

https://web.facebook.com/groups/1853938237954849/permalink/2498134393535227/

https://www.olx.pl/oferta/webmaster-wp-pozycjonowanie-social-media-CID4-IDnbQeQ.html#1ea516e568
komentarz 7 grudnia 2018 przez NowyUrzydgownig Gaduła (3,270 p.)
Załóż im sprawę w sądzie. Jak wygrasz ponoszą 100% kosztów rozprawy plus płącą ci twoje zaległe honorarium i możesz też wnieść o dodatkowe odszkodowanie. A skoro masz z nimi umowę, to pewna wygrana.
komentarz 7 grudnia 2018 przez Paweł123 Pasjonat (24,710 p.)
Problem w tym, że coś innego ustalaliśmy, a coś innego zrobili. Ustalałem, że rozliczymy się umową o dzieło, ale po wykonaniu strony nagle zmienili na umowę od wykonanej pracy od godziny...
komentarz 7 grudnia 2018 przez NowyUrzydgownig Gaduła (3,270 p.)
Czyli nie przeczytałeś umowy, którą podpisaliście?
komentarz 7 grudnia 2018 przez Paweł123 Pasjonat (24,710 p.)
Powiedzieli, że potem mi umowę dadzą. Pierwszy raz coś takiego robiłem, nie wiedziałem jak to wygląda.

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2018 przez Ярек Эс Bywalec (2,340 p.)
edycja 8 grudnia 2018 przez Ярек Эс
Ja chłopie bym tego nie popuścił. Ewentualnie pojechałbym pogadać osobiście. Poza tym mogłeś spokojnie zażądać kilka stówek więcej.
+1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2018 przez PolYGlok Stary wyjadacz (11,260 p.)
edycja 8 grudnia 2018 przez PolYGlok
@Paweł123 Zostaw to w pizdu. Nic już z tym nie zrobisz a tylko se głowę zawracasz.

Wiem porażka boli ale już byś zyskał (w sumie zyskałeś zobaczyłeś 'na początek' że i w tym "biznesie" są sępy i należy uważać) więcej jak byś to zostawił i poszedł do przodu to ile projektów by było zrobionych dla innych klientów a tak to sobie nie możesz wybaczyć tego błędu i dalej to ciągniesz a to nie ma sensu. Bo ile osób to przeczyta - część ta co to miała przeczytać to przeczytała a i tak większość programistów nie wchodzi przecież na to forum. Jak będą chcieli to i tak kogoś jeszcze oskubią a Ty i tak nie będziesz miał na to wpływu.

*/Jak chcesz to idź z tym do sądu ale wątpię by Ci się to opłacało.

(według mnie nie powinni zmieniać słów umowy- co to jest k**wa 300 PLN  dla nich skoro korzystają z tej strony teraz!!)

*/ a nie widzę że strona nie istnieje.

PS. Jest takie hasło 'raz w d*pe to nie pedał'

PS.2. Mam nadzieję że nie będzie bana za słownictwo...
komentarz 8 grudnia 2018 przez edios55 Bywalec (2,600 p.)
Zgadzam się z @PolYGlok

Mogę jeszcze dopowiedzieć do tematu, bo sam pracowałem w agencji reklamowej. Takie praktyki jak nie płacenie podwykonawca są naprawdę częste. Spotkałem się z pracodawcą, który co miesiąc dostawał przynajmniej kilka do kilkunastu wezwań do zapłaty - nie robił sobie z tego absolutnie nic.  Jeśli ktoś zaproponuje Ci umowę "na gębę" to poproś go o spisanie umowy (W necie jest mnóstwo formularzy pod frazą "umowa o stronę www") bądź zlecenie na jasno określonych zasadach. W przeciwnym wypadku, jeśli nie znasz człowieka, a jedyne co może Ci zaoferować to obietnice- radzę odpuścić bo to strata czasu

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 232 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez zkkf56 Mądrala (7,170 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 85 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Jan Patryk Kowalski Obywatel (1,540 p.)
+7 głosów
3 odpowiedzi 848 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2016 w Nasze poradniki przez Paweł123 Pasjonat (24,710 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

59,247 zapytań

104,670 odpowiedzi

216,615 komentarzy

31,668 pasjonatów

Przeglądających: 264
Pasjonatów: 18 Gości: 246

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...