• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[C++] Code::Blocks nie odświeża się

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
308 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2018 w C i C++ przez Ebay_05 Początkujący (400 p.)

Witam :)

Piszę, ponieważ mam problem z Code Blocks'em.

Gdy zmieniam kod i zapisuję, w aplikacji pojawia się stary kod.

Próbowałam włączyć i wyłączyć program, ale nic to nie dało. Wejście przez folder projektu też. Jest to irytujące, bo kod odświeża się dopiero po stworzeniu nowego projektu.

Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i porady, jak mogłabym to naprawić. Nadmienię też, że dopiero zaczynam przygodę z programowaniem, więc przepraszam za mojego noob'a.

Dziękuję

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 7 grudnia 2018 przez bilaw Bywalec (2,890 p.)
wybrane 12 grudnia 2018 przez Ebay_05
 
Najlepsza

Cześć, 
nie wiem czy dobrze zrozumiałem co masz na myśli.
Zapisanie kodu, a przebudowa kodu to co inne.
Jeżeli zapisujesz kod to program (konsola) tego nie widzi. Dopiero jeżeli zrobisz build (Ctrl + F9)  lub build and run (F9)
to powinno odpalić już poprawiony kod.
 

1
komentarz 10 grudnia 2018 przez Ebay_05 Początkujący (400 p.)

Dziękuję, pomogło smiley

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2017 w C i C++ przez ciamciam Początkujący (350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 756 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 630 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2020 w C i C++ przez Code_ Użytkownik (520 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...