• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

crash(?) visuala używając sklearn; python

0 głosów
49 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2018 w Python, Django przez Maciej Złotorowicz Bywalec (2,480 p.)
edycja 6 grudnia 2018 przez Patrycjerz

używając (z anacondy)

from sklearn.preprocessing import OneHotEncoder
from sklearn.preprocessing import LabelEncoder

przy wywoływaniu:

OneHotEncoder().fit_transform() #(i zwykłego encodera LabelEncoder().fit_transform())

w konsoli pojawia się:

Backend Qt5Agg is interactive backend. Turning interactive mode on.

A visual odpływa serwując mi

i na nic nie reaguje. 

Co źle robię? W pythonie pisze od niedawna; i po raz pierwszy takie cuda widzę w visualu. 

w visual Code też nie działa:

nable to open 'hashtable_class_helper.pxi': File not found (file:///c:/users/maciek/source/repos/pythonapplication9/pythonapplication9/pandas/_libs/hashtable_class_helper.pxi).

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 grudnia 2018 przez RafalS VIP (105,130 p.)
Pogooglowałem troszke i wygląda na to, że pomaga pogrzebanie w ustawieniach IDE, żeby nie włączał interaktywnej konsoli. Odpowiedz dla Pycharma ale problem wydaje sie byc podobny: https://intellij-support.jetbrains.com/hc/en-us/community/posts/115000749030-How-to-stop-interactive-console-running
komentarz 8 grudnia 2018 przez Maciej Złotorowicz Bywalec (2,480 p.)
Dziękuje za odpowiedź ale problem już został rozwiązany (częściowo) - zapomniałem zamknąć wątku -
problemem był visual który z jakiegoś powodu nie wykrywał key error w pandas->DataFrame. gdy użyłem innego IDE ładnie mi literówki pokazał.  
Indexowanie stringami na zawsze w sercu.
nadal nie udało mi się znaleźć przyczyny czemu nie wykrywał błędu

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 67 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2018 w Python, Django przez MAJ0R Obywatel (1,110 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 534 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez qvq1 Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 34 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia w C i C++ przez krystian1997 Użytkownik (650 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

61,385 zapytań

107,325 odpowiedzi

223,536 komentarzy

33,148 pasjonatów

Przeglądających: 103
Pasjonatów: 3 Gości: 100

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...