• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Code:Blocks a interface?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
652 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2015 w C i C++ przez Krystian Jędrzejczyk Użytkownik (600 p.)
moge zmienic interface code:blocks'a?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 13 lipca 2015 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
pewnie wpisz w google Code Blocks Themes.

Albo udaj się : SETTING--->EDITOR---->SYNTAX HIGHLIGHTING : i tam masz możliwość własnej edycji zmiennych wygladu graficznego pola edytora etc.

Mozesz pobrac tez gotowe motywy  polecam wpisac  Code Blocks themes/editor. i tam znajdziesz sposoby.

https://www.youtube.com/watch?v=c8aRuXtguXE  ---> ja korzystałem z tego o to filmiku ! Pozdro !
komentarz 13 lipca 2015 przez Krystian Jędrzejczyk Użytkownik (600 p.)
gdzie wpisac codeblocks themes editor. xd
komentarz 14 lipca 2015 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
najlepiej w google, tam Ci się wyświetlą filmiki : po angielsku do youtube choćby co i jak krok po kroku
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Uwaga! Zmieniając theme w CodeBlocks zmieniasz tylko obszar, w którym jest kod. Jeśli twój theme jest ciemny naprawdę źle to wygłąda. Radzę ci zmienić theme windowsa.
komentarz 13 lipca 2015 przez Krystian Jędrzejczyk Użytkownik (600 p.)
właśnie jest jasny a chę zmienić na ciemny :V
komentarz 13 lipca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
to wejdź na stronę deviantart.com i wyszukaj jakiś theme na twój system. Ja ostatnio na windows 10 instalowałem theme, który był na windows 8. Aby to zrobić kopiujesz pliki do c windows resourses themes, a później tylko wybierasz sobie w panelu sterowania gdzieś motyw
komentarz 13 lipca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
niedługo film o tym nagram :D
komentarz 13 lipca 2015 przez Krystian Jędrzejczyk Użytkownik (600 p.)
lol ale ja chce zmienic ino tło tam gdzie sie kod pisze a nie theme os ..
komentarz 13 lipca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Ale wokół będziesz miał biały theme ;/

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 3,661 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2017 w C i C++ przez aleksandrawito Nowicjusz (180 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 190 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2015 w C i C++ przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 568 wizyt

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...