• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Budowa prostego CMS za pomocą Express.js

0 głosów
104 wizyt
pytanie zadane 3 grudnia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez hnl95 Nowicjusz (120 p.)

Cześć laugh

Od razu do rzeczy. Uczę się Node.js i w ramach tej nauki chciałbym zrobić swój własny CMS, bardzo prosty bez bajerów. Chciałbym stworzyć możliwość dodawania stron, uzupełniania jej treści w edytorze np. Quill. Używam mongoDB. Zapis treści, tytułu, jakichś innych tagów itp nie jest problemem. Pytanie: jak odpytywać o daną stronę, tzn. w expressie ustawiamy routingi, ale jak zrobić to bardziej dynamicznie? ustawić router.get('jakiś regex') czy może jakoś inaczej (parametr? nie mam pojęcia indecision) i przeszukać bazę w poszukiwaniu strony z takim slugiem? Nie mogę doszukać się w necie jakiegoś tutoriala o tym. Wiem że są do tego lepsze narzędzia jak keystone itp ale nie o to tu chodzi :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 grudnia 2018 przez kubaapk Nałogowiec (41,580 p.)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 53 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 157 wizyt
pytanie zadane 21 października 2016 w SQL, bazy danych przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 28 wizyt
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

66,384 zapytań

113,137 odpowiedzi

239,497 komentarzy

46,641 pasjonatów

Przeglądających: 281
Pasjonatów: 3 Gości: 278

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...