• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Downgrade Androida z 9 do 8.1

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,737 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2018 w Urządzenia mobilne przez Łukasz Bombała Początkujący (300 p.)
Witajcie. Posiadam Xiaomi Mi A2 Lite. Z racji że telefon jest w programie Android One, dostał on aktualizację do Androida 9 (Pie). Powiem prosto z mostu, to jest najgorsze co mogłem zrobić. Okropna optymalizacja, lagi, brak funkcji i wszystko co najgorsze. Chcę wrócić do Androida 8.1 (Oreo). Wiecie może gdzie można pobrać firmware i jak go zainstalować? Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź.
komentarz 12 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Patrzyłem kiedyś za tym ale jest tylko do Xiaomi Mi A1 więc nic nie poradzę. Jak chcesz to mogę przeszukać moją historie z 2grudnia.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
komentarz 3 grudnia 2018 przez Łukasz Bombała Początkujący (300 p.)
Chciałbym kolego zauważyć że jest tam dostępny soft tylko dla samsungów
komentarz 3 grudnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Ups, mój błąd. Byłem przekonany, że znajdują się na nim wszystkie softy ^^
0 głosów
odpowiedź 11 grudnia 2018 przez IshkaNowika Nowicjusz (180 p.)
Nie można obniżyć oprogramowania za pomocą standardowych narzędzi. Po prostu zrób kopię zapasową i pobierz oficjalny firmware na swój telefon i ręcznie go zainstaluj.
komentarz 11 grudnia 2018 przez Łukasz Bombała Początkujący (300 p.)
Nigdzie nie mogłem znaleźć firmweru do mojego. Wiesz może gdzie takowy znajdę?
komentarz 12 grudnia 2018 przez grzessko Nowicjusz (140 p.)
Mam ten sam problem ! Do tego dochodzi koszmarna jakos audio w trakcie rozmów. Gdzie moge znalesc apk o andoid 8.1 ?
komentarz 12 grudnia 2018 przez Łukasz Bombała Początkujący (300 p.)
Mam dokładnie to samo, to jest straszne!
0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2018 przez grzessko Nowicjusz (140 p.)
Ktos cos wymysli  Bo jest tragedia ... Audio w polaczeniu trzeszczy masakrycznie . Myslalem ze to problem fonu , zwróciłem dostałem drugi a po aktualizacji do 9 to samo ...

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 208 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2018 w Urządzenia mobilne przez lolk45 Gaduła (3,210 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 134 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 804 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Urządzenia mobilne przez MaKowal88 Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...