• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zapraszam do beta-testów serwisu !!

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
643 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2018 w Nasze projekty przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

Zapraszam do beta-testów strony socialler.pl jest serwis który ma na celu ułatwienie komunikacji między klasą.

Aby zarejestrować nową szkołę należy otworzyć strone rejestracja

Aplikacja mobilna dostępna jest pod adresem aplikacja

A aplikacja panelu administracyjnego dostępna jest pod adresem aplikacja

Reklama tej strony dostępna jest pod adresem reklama

komentarz 1 grudnia 2018 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Szczerze, to wątpię aby ktoś się tym zainteresował. Istnieje już Facebook, który działa na naszych telefonach w tle i na którym można założyć grupę klasową. Socialler to dodatkowa aplikacja, dodatkowa rejestracja, w dodatku płatne dodawanie zdjęć? Raczej mało przekonujące.
komentarz 2 grudnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Pomysł fajny, choć z tymi cenami to raczej nie ma szans na utrzymanie się na rynku. Istnieje sporo rozwiązań, z których korzystają uczniowie i są one darmowe. Nie wspomnę tutaj o mediach społecznościowych czy różnych komunikatorach. Ale jest też coś takiego jak np. Google Classroom...
2
komentarz 3 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
edycja 3 grudnia 2018 przez PolYGlok

@Igor Gawrys, A gdzie kod?

Naprawdę nie ma linku powrotu w panelu logowania!!?? Cool.

Aplikacja jakaś się ściąga automatycznie ale nawet nie wiadomo jaka...

Polityka prywatności, pomoc i regulamin przenosi do góry strony...

Masz ikonę na logowaniu a nie masz na innych stronach?

Wszystkie podstrony nie są połączone!

Brak kropki na końcu zdania które mówi że już o niczym nie zapomnimy.

Jak tak to oni chyba już używają Twojej aplikacji.

Przy rejestracji->pełne dane-> pełna nazwa-> Co tam mam wpisać bo nie jest to za bardzo intuicyjne? Nie wiem imię, nazwisko, nazwę klasy czy szkoły? No nie wiem.

To jest życie czy strona internetowa bo nie ma opcji cofnij na żadnej chyba stronie?

Masz Aż 3 szkoły w twojej wyszukiwarce. Hmm a myślałem że to bardziej będzie że szkoły jednak będą w bazie a dorejestrować trzeba będzie tylko jakieś typu prywatna szkoła angielskiego czy gry na fortepianie albo szkoła życia...

Trochę uboga ta baza.

To tak byś mógł nawet wtedy zarobić. Jak twojej szkoły nie ma w tej aplikacji TO PŁAĆ za zarejestrowanie jej w mojej bazie!!

Nie ma "LOGA" na większości podstron.

Na razie to tyle bo  jest tego więcej ale nie mam czasu bo właśnie ściągnąłem jakąś super tajną aplikacje tylko nie wiem jeszcze jaki telefon będę musiał kupić by ją odpalić jak najszybciej.

Jak iphone to drogo wyjdzie mnie ten beta-tester wolontariat.

Zachciało mi się pomagać informatykom, a mogłem zostać ministrantem oni to przynajmniej jak przejdą po kolędzie to zarobią cosik.

PS. "Więc zaczynajmy" nie działa:(

Edit: po którymś razie zadziałało. 

komentarz 3 grudnia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Zweryfikowałem klasę bez tego nie można używać strony gdy utworzysz klase i jesteś jej administratorem to ty możesz utworzyć zweryfikować nową klasę przygotowuje plik do importowania wszystkich szkół w polsce i jest tam moja Szkoła.
komentarz 3 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Zweryfikowałeś klasę!! To Ty to robisz ręcznie?

Ja rozumiem że trzeba weryfikować treść (chociaż "Twoją starą" co miesza bigos łokciem jako klasę albo "szkołę życia" jako szkołę zatwierdziłeś) ale to chyba powinno odbywać się automatycznie bo co jak będę chciał zarejestrować szkołę o 4 nad ranem?

Masz diody podpięte pod skórę i jak ktoś się rejestruje to Cię kopie prąd i się budzisz i weryfikujesz?

Oj chyba już wiem co będę robił jak wrócę dziś z kolędowania...
komentarz 3 grudnia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Po weryfikacji otrzymujesz powiadomienie email.
komentarz 3 grudnia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Tresci moga byc przezemnnie moderowane ale nie wymagaja weryfikacji
1
komentarz 1 stycznia 2019 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)

@Eliro, A może to być właśnie kolejny powód by zrezygnować z Facebooka?!?

 

Aplikacja zrobiona dość schludnie, nie podobają mi się tylko zbyt duże pola do wprowadzania tekstu ( u mnie na ponad pół ekranu ).

Pomysł może i dobry, ale dziś aby z czymkolwiek wystartować trzeba już mieć dużą kasę na promocje. marketing, etc.

 

komentarz 2 stycznia 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

Pomysł może i dobry, ale dziś aby z czymkolwiek wystartować trzeba już mieć dużą kasę na promocje. marketing, etc.

Niestety wiem o tym.

komentarz 4 stycznia 2019 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)

@NIMuser,

@Eliro, A może to być właśnie kolejny powód by zrezygnować z Facebooka?!?

Niby jaki powód? Mam zrezygnować z darmowego Facebooka, który dostarcza mi wszystkie potrzebne funkcje za darmo na rzecz aplikacji, za którą muszę sporo płacić i nie korzysta z niej nikt?

6 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
wybrane 3 grudnia 2018 przez Igor Gawrys
 
Najlepsza
Formularz i ten niebieski kolor strasznie wyglądają moim zdaniem. Płatne rejestracji na stronie, której nikt nie zna i ma znikomą liczbę użytkowników nie zachęcają. W dodatku na rynku jest już wiele serwisów, które oferują więcej i za darmo. A co oferuje Twoja strona? Ja bym na Twoim miejscu zrobił cały portal darmowym, a z czasem gdyby faktycznie zyskał jakąś większą liczbę użytkowników i zaoferuje coś czego nie ma u konkurencji, wtedy zaoferował dodatkowe opcje 'Premium'.
komentarz 3 grudnia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Twoje konto zostało już zweryfikowane możesz przetestować.
komentarz 3 grudnia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
A co to planów serwis nie prowadzi aktualnie sprzedaży plan FREE oferuje wszystkie funkcje planów płątnych.
komentarz 3 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Wybrałeś tą odpowiedź za najlepszą a myślałem że to mają być beta-testy a nie opinie o tej stronie.

Oj nieładnie, poświęciłem mu cenny czas na testy a tu widzę że nie o to chodziło.
komentarz 3 grudnia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

Najlepiej opisałeś problemy dotyczące tej strony smiley

1
komentarz 1 stycznia 2019 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

@PolYGlok, napisałeś komentarz - nie odpowiedź. Nie można dać najlepszej odpowiedzi dla komentarza.

komentarz 1 stycznia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
@HaKIM przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Później przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem a co napisał autor najlepszej odpowiedzi. Później przeczytaj jeszcze raz co napisał autor tego posta i jaki jest tytuł tego posta.

Uwaga! Tłumacze i objaśniam!

Nie zależało mi na najlepszej odpowiedzi tylko miałem żal do autora postu o to że napisał o beta-testach a zaznaczył najlepszą odpowiedź z tekstem o opini na temat jego 'apki' czy to przejdzie czy nie, a nie co w niej działa a co nie działa.

wiesz testy,

nie opinie.
1
komentarz 1 stycznia 2019 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 1 stycznia 2019 przez HaKIM

Wybrałeś tą odpowiedź za najlepszą a myślałem że to mają być beta-testy a nie opinie o tej stronie.

Oj nieładnie, poświęciłem mu cenny czas na testy a tu widzę że nie o to chodziło.

Ten komentarz cuchnie mi żalem i goryczą na kilometr - przez co źle go zinterpretowałem, za co przepraszam. 

komentarz 1 stycznia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
edycja 1 stycznia 2019 przez PolYGlok
Spoko, nie każdy musi od razu zrozumieć. Szczególnie mnie, gdzie jak mogę to wciskam ukrytą ironię ile się da a ktoś to może inaczej zrozumieć.
+4 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2018 przez Jelen Bywalec (2,140 p.)
jest facebook , instagram, snapchat, nawet na youtubie można się juz komunikować i pisać
1
komentarz 3 grudnia 2018 przez ellodurro Nowicjusz (140 p.)
dzięki nie wiedziałem
a żądza punktów opanowała twój umysł przywoływaczu- robisz spam
+2 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
nie testowałem apki bo szczerze mówiąc, masz u mnie minusa za jeden, duży błąd - wchodzę na kontakt i zero danych do firmy, zero jakiegoś sensownego kontaktu, form to nie kontakt jeśli to ma byś usługa płatna... zero info o wystawcy FV, zero info tym kto jest administratorem danych, o przetwarzaniu itp. itd.

Szczerze to dla mnie ta apka nie jest nawet we wstępnej fazie beta jesli chodzi o wypuszczanie na rynek... Robisz usługi płatne to znaczy, że masz DG więc dlaczego to ukrywać? Nie rozumiem zupełnie... ponad to skoro usługi płatne to spodziewałbym się jakiegoś kontaktu support itp., a tu zero informacji o tym...

Może ostra opinia, ale u mnie jest tylko czarno-białe, nie ma opinii szarych jeśli chodzi o takie kwestie :)

Pozdrawiam
komentarz 1 stycznia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
DG w jego przypadku...?
komentarz 1 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

DG w jego przypadku...?

nie w "jego", tylko w przypaku osoby, ktora oficjalnie sprzedaje usługi za pieniążki i czerpie z tego korzyści materialne. Chyba, że ja coś źle rozumiem zasady jakimi rządzi się polskie prawo to mnie poprawcie... bo może kurde niepotrzebnie rejestrowałem DG i płacę te durne ZUSy...? Chętnie wysłucham alternatywy i porzucę pareset zł zusu jak dasz jakąś realną propozycję :) ?

komentarz 1 stycznia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Nie no spoko rób jak Ci wygodnie:)

mialem na myśli chłopaka ma ze dwanaście lat to raczej jakiś jego opiekun musiałby jak już zakładać na siebie.
1
komentarz 1 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Jeśli jest tak jak mówisz, że w wieku 12-14 lat potrafiłby robić takie półkomercyjne apki to najlepiej by było, gdyby zrobił to full open source i rozwijał wiele funkcjonalności, a będzie miał za 2-3 lata mega dobry punkt w cv i bardzo dobry start jako programista.
komentarz 2 stycznia 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Ostatecznie projekt jednak bedzie open source.
+1 głos
odpowiedź 3 grudnia 2018 przez wewtorek Użytkownik (760 p.)
Fajny projekt, ale nie sądzę żeby przyniósł dochód.
+1 głos
odpowiedź 1 stycznia 2019 przez kordix Gaduła (3,910 p.)
Nie można z tego zrobić zwykłej strony internetowej? Tylko jakieś apk do ściągania?

P.S Jakby to był otwarty projekt na githubie miałbyś plusa, podejrzewam że to kawał dobrej roboty, tylko ta karykaturalna komercjalizacja
1
komentarz 1 stycznia 2019 przez bOY123 Początkujący (420 p.)
Myślą ze dobrze zrobił z apką lepiej ściągnąć i mieć na telefonie , szybszy dostęp , niż wchodzić specjalnie na stronę internetową  to byłoby niewygodne
1
komentarz 1 stycznia 2019 przez kordix Gaduła (3,910 p.)
jakby to było w google play to może bym się skusił, tak to postoję
1
komentarz 1 stycznia 2019 przez bOY123 Początkujący (420 p.)
Zgadzam się byłoby to najlepszym rozwiązaniem.
komentarz 2 stycznia 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Aplikacja po beta testach bedzie w Google Play
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

W końcu rozpoczynamy prace nad publikcją aplikacji w Google Play jak także rozpoczynamy pisanie całkowicie nowego UI jak i dużą zmianę oferty !

komentarz 1 czerwca 2019 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)

https://play.google.com/store/apps/details?id=socialler.socialler.socialler, w dniu jutrzejszym Socialler zostanie przywrócony do życia :)

Podobne pytania

+4 głosów
1 odpowiedź 336 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2019 w Nasze projekty przez Mateusz Kuliś Początkujący (290 p.)
+8 głosów
6 odpowiedzi 526 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2021 w Nasze projekty przez Mundek Początkujący (330 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 311 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...