• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy to prawda że w Krakowie bez Javy jest ciężko na poczatku?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
269 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez bartekDSAXN Użytkownik (560 p.)
Tak mi mówili studenci ze studiów xd.. A ja się zaczołęm się zastanawiać, Czy to prawda? A panowie będa wiedzieć, więc z niecierpliwościa poczekam na odpowiedzi...

Czy to prawda że jest dużo ciężej w Krakowie dostać pracę w innej technologii, będac w tym nowym?

A jak jest z popularnościa i ilościa firm C#/.net?

Bo z tego co zauważyłem że z frontendem jest ciężko.
1
komentarz 1 grudnia 2018 przez Ehlert Ekspert (212,990 p.)
Serio nie mam pojęcia skąd biorą się takie pomówienia. W ofertach pracy królują naprzemiennie Warszawa, Wrocław, Kraków i Poznań. Jestem przekonany że trzeba trochę poszukać i nie będzie problemu, a szczególnie jeśli się reprezentuje jakiś poziom umiejętności i ambicji.
komentarz 1 grudnia 2018 przez CenterPL Pasjonat (19,070 p.)

@bartekDSAXN, Mieszkam w Krakowie, nie pracuję w Javie, ze znalezieniem pracy nie miałem najmniejszego problemu. 

komentarz 1 grudnia 2018 przez bartekDSAXN Użytkownik (560 p.)
bo argument był też taki, że w innych językach sa bardzo duże wymagania na start..

No ja nie wiem czy to pomówinia czy nie, dlatego się pytam, bo ciężko mi stwierdzić.
komentarz 3 grudnia 2018 przez bartekDSAXN Użytkownik (560 p.)
PaNOWie?

Co prawda nie jsetems teraz  wstanie wiele zrozumiec lae bardzo bym prosil o odpowiedzi

Bo panowie to wiedza a nie powiedza hahaha

hihihihi

jak mój były

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 grudnia 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Nie. Ale bardziej niz ta teoria dziwi mnie, ze musiales zadac pytanie na forum zeby zeby wie tego dowiedziex. Wpisz w google praca krakow C#.

Oto porownanie ilosci ofert na pracuj.pl w krk wykonane w kolejce do miesnego:

Java - 170

C++ - 110

C# - 90

Python - 100

JavaScript - 150

Dane sa bardzo orientacyjne, ale na bank widac ze Java to nie wszystko.
komentarz 1 grudnia 2018 przez bartekDSAXN Użytkownik (560 p.)
No jak pisałem o staż do różnych firm, to w żadnej nie było stanowisk nawet dla ludzi z doświadczeniem  z JavaScripciptu..

No ale na pracuj.pl sa ogłoszenia dla ludzi z np. 2 latami doświadczenia. Mi chodzi o oferty dla juniorów, a właścwie nie ofetrty tylko firmy które chca przyjmować nowe osoby..

Argument był też taki że do języków jak JavaScript jest ysoki poziom.
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2018 przez Lord Programinho Nowicjusz (180 p.)
Wielu ludzi narzeka na pracę dla juniorów, bo podobno rynek frontendu jest już przesycony. Javy tak samo i coraz trudniej o pierwszą pracę
komentarz 2 grudnia 2018 przez bartekDSAXN Użytkownik (560 p.)
psss odpowie ktos?

Podobne pytania

+2 głosów
7 odpowiedzi 1,342 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 239 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2020 w C i C++ przez tonn204 Mądrala (7,440 p.)

92,684 zapytań

141,590 odpowiedzi

320,076 komentarzy

62,044 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...