• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zepsute pliki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,204 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
zamknięte 5 stycznia 2019 przez Marfarzar

Jak usunąć z tej listy w Uruchamianie w menedżerze urządzeń Curse i Adobe GC Invoker Utility, których już nie mam na komputerze i przez jakiś błąd tam są? 

W Ten Komputer wyszukałem "Curse" i jest plik, ale próbując go usunąć wyskakuje informacja, że nie ma już tego pliku, a usuwając go Ashampoo nic się nie dzieje (tzn. klikam zniszcz plik i on dalej jest). 

 

Użyłem CCleaner, Odkurzacz, Malwarebytes, Ashampoo, Revo Uninstaller, ale nie pomogło.

komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.
komentarz 29 listopada 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

Ah, przeczytałem za pierwszym razem "podaj nazwy", a nie, że program poda i źle wpisywałem. Przepraszam, że po dłuższej chwili odpisuje, nie znajduje pliku, tak jak przy usuwaniu: 

A plik tu jest:

1
komentarz 29 listopada 2018 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
przeniesione 29 listopada 2018 przez j23

Pisałem, żebyś wpisał nazwę pliku w formacie 8.3, czyli del C__USE~2

komentarz 29 listopada 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

Zadziałało, usunąłem plik, tylko że niestety Curse dalej jest w uruchamianiu (a opcja: Otwórz lokalizację pliku nie działa):

1
komentarz 29 listopada 2018 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Zobacz, czy nie masz tego w autostarcie albo w rejestrze pod HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run lub HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

 

Zresztą to tylko wpis, który niczego nie uruchomi, więc jak zostanie, to nic się nie stanie.

komentarz 30 listopada 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

Udało się usunąć obydwa pliki (Curse i Adobe, o którym pisałem w pierwszej wiadomości)!

W tej drugiej ścieżce w rejestrze znalazłem Adobe i go usunąłem:

A Curse znalazłem pod nazwą Twitch.ink w CClenarze w autostarcie (na screenie już go nie ma, bo usunięty):

Dziękuję za pomoc

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,867 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 461 wizyt
pytanie zadane 11 października 2020 w C i C++ przez magda_19 Gaduła (3,080 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...