• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[UNITY] pierwsza gra, ocena

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
522 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez prok155 Nowicjusz (160 p.)
edycja 27 listopada 2018 przez prok155

Cześć wszystkim, niedawno stworzyłem gre w unity, została już opublikowana w sklepie. Chciałbym was prosić o ocene (w skali 0-10) i spostrzeżenia. prosze też o napisanie ewentualnych bugów jeśli takie występują, napiszcie co sądzicie o tej grze, krytyka mile widziana :) link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MobileApps7.TheBall

z góry dziękuje ;)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 listopada 2018 przez wewtorek Użytkownik (760 p.)
No spoko
komentarz 27 listopada 2018 przez prok155 Nowicjusz (160 p.)
Dzięki. A jak oceniasz oprawe graficzną, efekty? i ogólnie mechanike gry, pomysł. coś byś poprawił? bardziej zależy mi na krytyce i wytknięciu błędów żeby w przyszłości ich nie popełniać
0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2018 przez domino105 Użytkownik (680 p.)
Fajna gra! Ładna oprawa graficzna i dobra mechanika gry! Pomysł nie bardzo oryginalny ale widać, że masz chęci! Efekty też ładne! Jestem na TAK!!! Chcesz to na priv możemy coś razem zdziałać!
komentarz 3 grudnia 2018 przez prok155 Nowicjusz (160 p.)
To dopiero pierwsza opublikowana gra, więc nie wszystko wyszło jak trzeba. Popełniłem mase błędów których już więcej nie popełnie i jeśli w przyszłości bede coś publikował, to na pewno wyjdzie mi to dużo lepiej. dzięki za komentarz :)
0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2018 przez Poczprogramista123 Bywalec (2,900 p.)
No ogolnie fajne. Ciekawi mnie twoja droga programowania ile ci to zajelo jaki jezyk. I Jak mniej wiecej wyglada proces "wrzucania" gierki do googleplay. Bd wdzieczny jak powiesz pare slow.
komentarz 3 grudnia 2018 przez prok155 Nowicjusz (160 p.)
Sam proces nie jest trudny, jedyne co musisz zrobić to założyć konto programisty i zapłacić 25$ (opłata jednorazowa, możesz publikować aplikacje do końca życia). A gra została napisana w unity w C#, tworzenie gry i publikacja trwały ponad miesiąc czasu :)
komentarz 4 grudnia 2018 przez Poczprogramista123 Bywalec (2,900 p.)
Ok. Jeszcze raz gratki.

Podobne pytania

+3 głosów
7 odpowiedzi 1,227 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mix923 Początkujący (450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
pytanie zadane 16 września 2017 w OpenGL, Unity przez kacpx123 Początkujący (410 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 356 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...