• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brakujące miejsce na dysku C

Object Storage Arubacloud
0 głosów
297 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez SzaaBao Początkujący (380 p.)
Hej

Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale, ale jestem już serio zdesperowany. Więc:

Pobrałem sobie forze horizon 4 przez ten (źródło problemów) sklep windows... Samą grę zapisałem na dysku D aczkolwiek system zapisał jakieś 30gb danych tymczasowych na dysku C ( systemowym). Stwierdziłem, że usunę te pliki tymczasowe poprzez funkcje w Windowsie 10 oczyszczanie dysku (wcześniej działało bez zarzutu). Po analizie poprawnie wskazał 30gb plików tymczasowych optymalizacji. Zaznaczyłem kwadracik i kliknąłem oczyść. I tu pojawia się problem (wcześniej to działało). Po wykonaniu tej czynności miejsca na dysku C mam tyle samo jak miałem a 30gb plików tymczasowych z funkcji oczyszczania znikło. I wygląda to teraz tak, że system twierdzi że wszystko jest okej. Z mojego natromiast punktu widzenia brakuje mi 30 gb na dysku C. Sprawdziłem wszystkie możliwe lokalizacje/ukryte pliki i system nie pokazuje mi tych "ukradzionych" 30gb... Co mogę zrobić? Dziękuję za pomoc.
2
komentarz 25 listopada 2018 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

A kosz opróżniłeś? smiley

1 odpowiedź

–2 głosów
odpowiedź 25 listopada 2018 przez Scypyon Gaduła (3,450 p.)
Masz dwie opcje.

Po pierwsze: możesz się babrać i szukać tych plików jak dotychczas

Po drugie: możesz zgrać najważniejsze pliki na pendrive i zrobić formata , wtedy będziesz miał 100% pewności i 100% ,że problem się rozwiąże.

Setki razy jak coś mi nie działało godzinami szukałem błędu w kodzie i w końcu i tak nie mogłem go znaleźć ,więc pisałem wszystko od nowa i działało :) Czasem trzeba iść na łatwiznę i prostotę .

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 235 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez assassin Gaduła (3,260 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 3,885 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Harrty_xx Początkujący (260 p.)

92,568 zapytań

141,421 odpowiedzi

319,628 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...