• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki system operacyjny masz w smartfonie? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
750 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez jemo Początkujący (390 p.)
Tak jak w temacie.
Możliwe odpowiedzi:
Android (53 głosów, 73%)
iOS (8 głosów, 11%)
Windows Phone (10 głosów, 14%)
Firefox OS (1 głos, 1%)
Symbian (1 głos, 1%)

7 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 12 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
edycja 28 lipca 2015 przez Eimens
 
Najlepsza

Pamiętam kiedyś jak mi już telefon umierał to musiałem zainstalować mu: 

Cyanogenmod 11

komentarz 12 lipca 2015 przez niezalogowany
edycja 13 lipca 2015
Wow :| Czemu dostałeś naj? :D Nie mówię, że chcę anulowania, ale jednak jest to zastanawiające ;)
komentarz 12 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Bo tak wybrał autor tematu ? Dużo nie trzeba było myśleć.
komentarz 13 lipca 2015 przez niezalogowany
No przecież wiem -.- Ty chyba w ogóle nie masz poczucia humoru...
komentarz 13 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
A ja nie rozumiem waszego, dałem odpowiedź jakiego ja mam, a poleciał - ....
komentarz 13 lipca 2015 przez niezalogowany

1. Nie rozumiem co jest śmiesznego w dawaniu no

2. I tak masz naj, więc się ciesz. Co to taki jeden mały dislike...

komentarz 13 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Na jakiej podstawie dajesz  no? takiej że i tak mam najlepszą odpowiedź? No to takie życie, chyba sam tego nie wybrałem... 

komentarz 13 lipca 2015 przez jemo Początkujący (390 p.)
Dałem mu naj ponieważ sam pamiętam jak musiałem Cyana wgrywać :D

Pozdrawiam
komentarz 13 lipca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Ja nie daję downvote, odpowiedź jak odpowiedź, ale mimo wszystko jest to ankieta - a nie zadane pytanie :) Ja bym nie wybierał tu akrurat żadnej najlepszej odpowiedzi, ale to decyzja autora ankiety :) Pozdrawiam i nie kłócić mi się tu devil

komentarz 13 lipca 2015 przez niezalogowany

Spokojnie Eryk, już się pogodziliśmy, nawet dałem mu yes na zgodę ;)

komentarz 13 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Ja bym mówił tutaj o cofniętym minusie :D widziałem w profilu 47 yes  6no a potem było 5no, ale okey :) koniec tematu. 

+1 głos
odpowiedź 12 lipca 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Mam w smartfonie system Android, a z innymi nie miałem do czynienia.
+1 głos
odpowiedź 13 lipca 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Android oczywiście, android bez roota to nie android ;) Ja używam aktualnie Lollipop 5.1 Paranoid Android w Galaxy S3
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2015 przez niezalogowany
To ja was zaskoczę: mam Badę 2.0!!! :D Jakieś gó***, mam Samsunga Wave 3 GT-S8600. Nie polecam nawet na niego patrzeć ;) Znaczy się, telefon całkiem fajny, nie najnowszy, ale ekran ma duży, działa, dzwoni, SMS-uje, czyli, że jest git ;) No ale jednak ta Bada jest strasznie zrąbana, bo nie ma tych samych aplikacji co na Androida albo iOS-a, a jednak jest bardzo podobja do Androida pod jednym względem: jest serio zgapiona z Androida :D Bardzo podobna, ale jednak Android lepszy ;)
komentarz 13 lipca 2015 przez jemo Początkujący (390 p.)
Też miałem Badę na Smasungu Wave 533 (ten z QWERTY). Mój pierwszy dotykowy telefon i jak dla mnie jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy, jak czasami wyjmę go z szuflady to, aż się płakać chce :D Oczywiście miał też swoje wady, aplikacji to sporo było jak pamiętam w Samsung Apps. Jak dla mnie jeden z najlepszych Samsungów! :)

Jedyne co mnie denerwowało, że za nic korporacja nie chciała dać aktualizacji do bady 2.0 :(
komentarz 13 lipca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
@filipekczek7 Koleś, twoje odpowiedzi są tak chaotyczne, żę ciężko je zrozumieć xD Ale mają ten twój śmieszny styl, tak trzymaj :D
komentarz 13 lipca 2015 przez niezalogowany
@jemo: to też jest mój pierwszy dotykowy telefon :D

@Eryk Andrzejewski: i właśnie takie mają być ;)
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Nie mam smartfona. ;_;

A tak na poważnie to Android'a mam.
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Cześć Wam, od kilku lat używam telefonów z systemem android, zastanawiam się nad kupnem drugiego telefonu z sys. Windows Phone, podpowie ktoś jak się sprawuje ten system?
komentarz 13 lipca 2015 przez jemo Początkujący (390 p.)
Witam, sam Windows Phone jest fajny, masz od razu wgrany MS Office, full innych apek jak Nokia Mapy, Kącik dla dziecka, Xbox Live i wszystko co da się połączyć z kontem Microsoft. Mnie bardzo denerwuje mała możliwość personalizacji, o ile w Androidzie możemy zmieniać tapety, wygląd ikon, ściągać launchery to w WP praktycznie nic, jedynie ekran blokady i kolor kafelek. Wg mnie Microsotf za daleko poszedł z prostotą i o ile w Androidzie mieliśmy np. wiele możliwości w aparacie: scenerię, negatyw, balans bieli, to w WP ogranicza się to do kilku podstawowych funkcji np, flesz i af. I tak jest ze wszystkim. Dodam jeszcze, że jest mniej apek w sklepie. Plusem wielkim jest za to to, że system nie zabiera aż tyle ramu co w Androidzie, gdzie 512 ram to dno, ale tam tyle wystarczy do normalnego funkcjonowania.

Ja osobiście polecam Androida, ale wybór należy do ciebie :)
komentarz 13 lipca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Dziękuję za konkretną odpowiedź, może to i lepiej nawet, im więcej udogodnień w postaci róznych bajerów, tym chyba większa podatność na "zwieszki"
Miałem galaxy s2 i po dwóch latach użytkowania strasznie zaczął mi zamulać, gdzieś wyczytałem w necie, żeby pobrać jakąś nakładkę systemową, zrobiłem tak, owszem wszystko pięknie śmigało, przez jakiś tydzień może, później zaś to samo się działo, na chwilę obecną, używam galaxy s5... Jestem w sumie zadowolony, choć czasami przy wejściu do aparatu, czy jakichś innych aplikacji potrafi zawieści się telefon na moment. Mam nadzieję że w przypadku WP nie ma takich akcji,
komentarz 13 lipca 2015 przez jemo Początkujący (390 p.)
No tak właśnie zapomniałem wspomnąć, że jest bezproblemowy jeśli chodzi o zawieszki :)
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Android - mi tam pasuje ;)

Aplikacji cała masa, można dzwonić, napisać SMS, przejrzeć neta, muzy posłuchać. Ale każdy smartfon ma taką możliwość - nawet zwykły telefon - "klawiszowiec" też. Ale Androida lubię za to, że mogę sobie "grzebać" w systemie - rooty, wgrywanie ROM'ów, jakieś zabawy z personalizacją itd :) Dlatego go używam. Pozdrawiam :)

Podobne pytania

–2 głosów
3 odpowiedzi 330 wizyt
pytanie zadane 17 października 2016 w Urządzenia mobilne przez gierasinskiw Użytkownik (510 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 2,319 wizyt
+1 głos
10 odpowiedzi 12,714 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...