• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Najlepszy serwer VPS pod serwer gołosowy

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
659 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2018 w Offtop przez okti00 Obywatel (1,300 p.)
Witam, nie wiem czy piszę w dobrzej kategoria ale jeśli nie to proszę o przeniesienie.

A więc, chcę postawić własny serwer TS3, ale teraz borykam się z pytaniem do was, jak najlepiej to zrobić...

Czy kupić VPS i tam postawić, z kolei też ten vps pozwoli mi na wiele innych opcji.

Ale też pojawia się pytanie, jak to obsługiwać, jak zainstalować itp... Mówiąc krótko potrzebuję rad, co jak wygląda, fajnie też byłoby, gdybyście przedstawili mi najlepsze oferty, danych VPS'ów bo kompletnie nie wiem co z czym się je.

Z góry dziękuje, za poświęcony czas.
komentarz 20 listopada 2018 przez okti00 Obywatel (1,300 p.)
Pisząc obsługiwać mam na myśli VPS, bo ts3 to akurat potrafię.
komentarz 20 listopada 2018 przez sefir Dyskutant (8,560 p.)
Raczej niezbędna jest znajomość poleceń terminala linuxowego, bo na większości vps'ów właśnie linuxy stoją.
komentarz 20 listopada 2018 przez sefir Dyskutant (8,560 p.)
Ja jakiś czas temu kupiłem vps na nazwa.pl, na rok czasu za niecałe 13zł to jak za darmo, a nawet serwer minecrafta zmodowanego postawiłem co pożerał lekko 2GB ramu, więc ts, bez problemu pójdzie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 listopada 2018 przez _a4 Obywatel (1,330 p.)
https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml

KVM OpenStack
1 vCore(s)
2,4 GHz
2 GB RAM
20 GB SSD
Local RAID

10,99 PLN
netto / m-c

13,52 PLN
brutto /m-c

Polecam Debiana (aktualna stabilna wersja), pierwsze kroki z VPS:

https://docs.ovh.com/pl/vps/pierwsze-kroki-vps/

Instalacja serwera TeamSpeak3 w systemie Linux Debian:

http://kb.rootbox.com/instalacja-serwera-teamspeak3-w-systemie-linux-debian/

A tak z ciekawości, dlaczego nie Discord? Darmowy, wtyczki, API, ect.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 195 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt
pytanie zadane 13 września 2023 w Sieci komputerowe, internet przez whiteman808 Obywatel (1,780 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 340 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2021 w JavaScript przez Maxxxii Obywatel (1,260 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...