• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak rozwiązać problem w C++

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
226 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2015 w C i C++ przez Agrew Nowicjusz (200 p.)
Mam problem , piszę prosty program w C++ , oto i on :

#include <iostream>

using namespace std;

int uczniowie,cukierki;

int main()
{
    cout << "Ilu uczniow jest w Twojej klasie:";
    cin >> uczniowie;
    cout << "Ile cukierkow kupila mama:";
    cin >> cukierki;
    return 0;
}

 

Wszystko jest OK , lecz gdy chce go odpalić, na pasku błędów pisze:

cannot open output file bin\Debug\I Projekt.exe Permission denied , prosze o szybką pomoc

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 12 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
wybrane 13 lipca 2015 przez Agrew
 
Najlepsza
Jakie masz środowisko programistyczne?

zamknąłeś wszystkie uruchomione aplikacje które stworzyłeś? (Kiedy kopilujesz jeszcze raz, warto zamknąc wcześniejszą stworzoną aplikację)

Sprawdź czy ten plik istnieje jak i czy jest w czymś otwartym.
komentarz 12 lipca 2015 przez Agrew Nowicjusz (200 p.)
Dopiero wchodzę w świat programowania, zamknołem wszystkie inne aplikacje i , działa , dziękuje za pomoc ! :)
komentarz 12 lipca 2015 przez niezalogowany
Serio?!?! :O No to Dorion300, gratuluję, strzał w dziesiątkę ;) A ty Agrew kliknij tego szarego ptaszka obok jego odpowiedzi ;)
komentarz 12 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
edycja 12 lipca 2015 przez Dorion300
Raz miałem takie problemy co kolega, ponieważ zapominam zamknąć swoją przed chwilą stworzoną aplikację, więc pomyślałem że po prostu teź zapomina.
komentarz 12 lipca 2015 przez niezalogowany
No ja tak nigdy nie miałem. Aj, gdyby nie to, że jestem taki porządny, takim pedantem, że wszystko zamykam, to bym wiedział o co chodzi ;)
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2015 przez niezalogowany
Hm :| Ciekawe. Podaj więcej informacji, tak jak mówi Dorion300 i przy okazji może jakieś screenshoty.
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
moze przebuduj cala aplikacje

Podobne pytania

–2 głosów
4 odpowiedzi 299 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 217 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...