• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

pomoc wyboru tematu pracy inżynierskiej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,073 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez theczaro Nowicjusz (120 p.)
Cześć ,   zwracam się z prośbą do was  otóż szukam pomysłu na projekt do mojej pracy inżynierskiej   otóż mój promotor daję mi dowolną rękę i mogę sobie wybrać technologie oraz temat projektu.  Interesują mnie aplikacje mobilne  lub internetowe .  Znam podstawy javy trochę bawiłem się w android studio oraz trochę C#  i właśnie mam zamiar wybrać jedną z technologi aby bardziej rozwinąć swoje umiejętności które są na ten moment bardzo podstawowe :)   Czy moglibyście mi podpowiedzieć jaką apkę mógłbym spróbować napisać lub z jakimi tematami wy się zmierzyliście co sprawiło by mi  inspirację do wymyślenia swojego tematu.

Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 19 listopada 2018 przez Jelen Bywalec (2,140 p.)
lepiej wziąść coś łatwego gdzie będziesz mail 100 procent że zdasz, możesz zrobić zestaw aplikacji jakiś mobilnych i internetowych które sa najczęściej używane i pokazać ile czasu i pracy inna osoba musiała w nie dać aby stworzyć tak dla innych ludzi prymitywna aplikację. opisać je podać zasade działania. taki se pomysł może ci pomoże coś wymyślic ja przynajmniej  robie coś takiego na lekcjach.
komentarz 19 listopada 2018 przez theczaro Nowicjusz (120 p.)
edycja 19 listopada 2018 przez theczaro
Dzięki za podpowiedź , właśnie w tym celu stworzyłem ten wątek aby mógł dobrać sobie pomysł w miarę na moje możliwości ,  tylko właśnie szukam pomysłu aby projekt nie był za bardzo skomplikowany  tak myślę sobie zrobić prosty chat  w android studio lub aplikacje do śledzenia domowych wydatków

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 9,016 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 721 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez hp123 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 261 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez GRafit Nowicjusz (160 p.)

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,609 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...