• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak Zacząć robić gry 2D na PC

0 głosów
156 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Inne języki przez Sebastian Plichta Obywatel (1,210 p.)
Przejdę do konkretów:

Nie Unity 3D

Bez pisania kodu (Może że python,C++ lub c#)

Nie ClickTeamFusion

Graficzne środowisko

Może Być Darmowe i Płatne

2 odpowiedzi

0 głosów
0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2018 przez rafal612b Nałogowiec (45,310 p.)

Wydaje mi się ze z 10 lat temu byłem na twoim miejscu ;) I powiem ci jedno i tak skończysz jako programista ;P

Z moich typów podsyłam coś co nazywa się :

construct2 

Kiedyś odpaliłem ten program i muszę powiedzieć że podobne do narzędzi ClickTeam które istniały juz 10 lat temu :D 

Ma możliwość zapisu do wersji HTML5 dzięki czemu twoja gra może być odpalana jako strona internetowa. (najłatwiejszy sposób na wsparcie wszystkich systemów operacyjnych).

komentarz 18 listopada 2018 przez Sebastian Plichta Obywatel (1,210 p.)
słyszałem o constract 2 no i miłe doświadczenie ten program jest doszyć fajny ja mam 10 a w tym programie robiłem gry chyba jak miałem 7-8 lat moim zainteresowaniem jest programowanie hyba od kąt jak przypadkiem zobaczyłem jakie to łatwe czyli hyba jak miałem 6 lat.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2018 w Java przez vinncer Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 85 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Muhin Gaduła (3,840 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 181 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2018 w C i C++ przez seba1711g Początkujący (330 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,981 zapytań

111,458 odpowiedzi

234,638 komentarzy

46,802 pasjonatów

Przeglądających: 199
Pasjonatów: 3 Gości: 196

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...