• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jaką kartę graficzną wybrać do gry Scrap Mechanic?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
897 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez quarry038 Użytkownik (520 p.)
zamknięte 23 lipca 2019 przez quarry038

 Witam.

W przyszłości chcę zbudować komputer, który uciągnie grę Scrap Mechanic z jak największą liczbą klatek na sekundę (FPS).

Większość rzeczy mam wybrane, ale nie wiem jaką kartę graficzną wybrać.

CPU

Pamięć RAM

GPU

Dysk (Jeszcze nie wybrałem, ale wiem jaki (chyba))

komentarz zamknięcia: Wszystko mi jasne.
komentarz 18 listopada 2018 przez quarry038 Użytkownik (520 p.)

Czy może być to: Coś

komentarz 18 listopada 2018 przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)

@quarry038, Jaki budżet????

 

komentarz 18 listopada 2018 przez quarry038 Użytkownik (520 p.)
Ok. 5k zł.

Zbytnio nie patrzę na budżet, ale nie chcę żeby wyszła liczba z kosmosu (np.50k zł. lub 1M zł.)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2018 przez Maciej Złotorowicz Gaduła (4,230 p.)
z takim budżetem lecisz w: https://www.x-kom.pl/szukaj?q=rtx_2080ti
ewentualnie jak budżet twardy że twardy to: https://www.x-kom.pl/szukaj?q=rtx_2080
1
komentarz 24 listopada 2018 przez Maciej Złotorowicz Gaduła (4,230 p.)
Takie coś by już się uruchomiło ale a) przesadziłeś z zasilaczem b) procesor jest nieopłacalny (ten z mojego zestawu ma podobną wydajność a kosztuje 2x mniej) c) bardzo mocne chłodzenie do takiego procesora. Płyta główna jest dobrana dobrze.
komentarz 24 listopada 2018 przez Maciej Złotorowicz Gaduła (4,230 p.)
ale powtarzam ci jeszcze raz - nie składaj sam tego komputera i nie kupuj sam części.
komentarz 26 listopada 2018 przez quarry038 Użytkownik (520 p.)

@Maciej Złotorowicz,

a) Może być 550W?

b)Aha.

c)Chyba to dobrze, że jest tak mocne chłodzenie. Słyszałem że im mniejsza temp. CPU to lepsza wydajność.

 

Komentarz)...

1
komentarz 29 listopada 2018 przez Maciej Złotorowicz Gaduła (4,230 p.)
Po tym co piszesz mówię ci że najlepiej dla ciebie będzie a) kupno gotowego pc b) (jeżeli już tak bardzo chcesz sam składać) kupno części które ja zaproponowałem(masz wtedy pewność że to będzie działać i to dobrze działać). Wydajność cpu nie ma nic wspólnego z temperaturami szczególnie w takej skali. tym chłodzeniem chłodzi się i9, procesory skalpowane i ostro overclockowane a nie zwykłą starą i7...
komentarz 30 listopada 2018 przez quarry038 Użytkownik (520 p.)
edycja 8 grudnia 2018 przez quarry038

Wybieram opcję b.

Wykorzystam to, co zaproponowałeś mi, tylko że dodam parę rzeczy i użyję innej karty graficznej oraz chłodzenia.

Lista

 

 

 

–1 głos
odpowiedź 19 listopada 2018 przez Jelen Bywalec (2,140 p.)
ja ci proponuję tę https://www.x-kom.pl/p/391144-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-gtx-1070-ti-gaming-8gb-gddr5.html?gclid=EAIaIQobChMI0Z_SnLng3gIVwawYCh3v8AdeEAQYASABEgLZ9vD_BwE

samam mam taka działa mi bardzo dobrze to jest tylko przykładowy link bo możesz ja znaleźć taniej, myśle ze ci taka wystarczy w szczegółnośc do tej gry, bo  ja jej pełne możliwośc nadal nie moge wykorzystać a działa mi na najnowszych grach programach .
komentarz 19 listopada 2018 przez quarry038 Użytkownik (520 p.)
Czyli: NVIDIA GeForce GTX 660 < MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 ?
komentarz 24 listopada 2018 przez quarry038 Użytkownik (520 p.)

@Jelen,

Może być to?:

Płyta główna

www.x-kom.pl/lista

Płyta główna jak na razie jest niedostępna.

Obudowy brak ponieważ mam problem z dobranie (Jak na razie stoję przy tym)

1
komentarz 26 listopada 2018 przez Jelen Bywalec (2,140 p.)
Ja najbardziej

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 294 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Mixteraks Początkujący (360 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 519 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 281 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2021 w Sprzęt komputerowy przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...