• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szablon na wordpress

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
228 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2018 w HTML i CSS przez timati Bywalec (2,060 p.)
Witam,

czy ktoś z was robił kiedyś szablon na wordpress ?

Chodzi mi tak od samego początku i żeby można go było później wstawić do wordpress.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Z Codexem od Wordpress'a spokojnie wszystko sam ogarniesz. Na początek polecam po prostu przejrzeć jak wygląda prosty, startowy theme od WP i poczytać wraz z dokumentacją. Podstawy idzie załapać bardzo szybko i stworzyć swój pierwszy theme od zera. Tylko trzeba znać chociaż trochę strukturę plików w WP, PHP, HTML, CSS, JS. Jeżeli zaczynasz dopiero zabawę z kodowaniem/programowaniem to zostaw WP w spokoju. Przyjdzie i na to pora.
komentarz 17 listopada 2018 przez niezalogowany
znaczy się WP jest spoko na szybki start, w tym sensie, że szybko postawisz stronkę bez konieczności wiedzy o programowaniu.

Ja zaczynałem od WordPress'a, bo szybko mogłem zrobić stronkę i tym samym sobie dorobić. Ale, jeżeli nie musiałbym dorabiać to nie tykałbym się WordPress'a na początek :)
komentarz 17 listopada 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Jeżeli mowa o programowaniu i robieniu theme OD ZERA, to nie wiem czy jest tak bardzo prosty do postawienia. Wiadomo, że na pewno szybciej się w nim odnajdziesz niż w innym popularnym CMSie (bo WP ma świetną dokumentację), ale miałem na myśli pisanie theme całkowicie samemu, a nie stawianiu strony na Visual Builderach, bo później powodzenia z optymalizacją takiej strony :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez necik Początkujący (430 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 242 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2017 w HTML i CSS przez Waldemar Początkujący (410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 198 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez timati Bywalec (2,060 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...