• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

mikrofon novox - nie słyszę dźwięku w głośnikach w momencie mówienia

Object Storage Arubacloud
0 głosów
362 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez ildan91 Użytkownik (630 p.)
Cześć, Jestem posiadaczem novoxa nc-1. Chciałbym, aby w momencie mówienia do mikrofonu, mój głoś było slychać w głośnikach. Wiem, że mogę włączyć nasłuchiwanie ale wtedy dźwięk jest lekko opóźniony i są jakieś zakłócenia. Słyszałem coś o sterownikach asio4all, że mogą jakoś pomóc.Czy ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził? Dziękuję :)
komentarz 12 listopada 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Nie bardzo rozumie, po co Ci to? Przecież jak włączysz na głośniki to będziesz miał sprzężenie zwrotne jedynie na słuchawkach ma to sens dlatego właśnie jest nasłuch.
komentarz 12 listopada 2018 przez ildan91 Użytkownik (630 p.)
chciałem sobie w pokoju zrobić studio nagrań :) i ponoć można uzyskać dźwięk z głośników wyłączając nasłuchiwanie tylko właśnie jeszcze nie wiem jak
komentarz 12 listopada 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
nawet sam jemson rapował z szafy (tak miał w szafie obłożone wnętrze by nie przepuszczało żadnych dźwięków i mikrofon) musisz odseparować pomieszczenie do nagrywania z pomieszczeniem do odsłuchu. Dlatego profesjonalne studia mają 'komorę' w której się nagrywa a drugim pomieszczeniu za szybą jest didżejka.

Można ale to będziesz musiał ściszyć tak głośność żeby nie wzbudzić mikrofonu albo tak odczulić mikrofon że będziesz do niego krzyczał żeby się coś nagrało.

Ale to raczej już w programie do nagrywania idzie ustawić raczej niż sterownikami.
komentarz 12 listopada 2018 przez ildan91 Użytkownik (630 p.)
a mozesz jakis program polecić? a ewnetulanie jakbym oddał ten mikrofon i zakupił dynamiczny i z jakimś dodatkowym sprzętem to bedzie dobrze?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

Jak mało o tym wiesz to na początek oglądnij sobie ten tuturial MZ to Ci pozwoli zrozumieć z czym to się je. 

Mikrofon nie koniecznie trzeba wymieniać a o programach nie za wiele wiem, bo sam używam DDJ-SB2 na Serato Dj intro i wiem tylko że płatna wersja pozwala nagrywać. Musisz sam poszukać co jest odpowiedniego ale w tych tuturialach pan Mirosław chyba wymienia ich kilka w którejś części.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 686 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 148 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Eryk Chojnacki Obywatel (1,420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt

92,569 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,642 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...