• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Adres URL sklepu prestashop w plikach strony

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
853 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2018 w Inne języki przez luna22 Obywatel (1,420 p.)

Witam. Niepotrzebnie grzebałem w ustwieniach Preferencje-->SEO-->URL sklepu. Zmieniłem tam domenę i niestety adres bazowy przez co wysypał mi się sklep. Na szczęście dopiero zaczynam i sklep jest b.mały ale nie chciałbym od nowa się bawić z konfiguracją. Czy w którymś pliku można znaleźć opcję zmiany tego adresu bazowego oraz url ? Jak tak to byłbym wdzięczny za podanie nazwy :)

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2018 przez Bosswell Nałogowiec (36,470 p.)
Nie możesz w tym samy miejscu ustawić adresu domeny? To jest bodajże zakładka Preferencje/Zarządzanie sklepami. Możesz to też zmienić bezpośrednio w bazie danych w tabeli ps_shop_url
komentarz 9 listopada 2018 przez luna22 Obywatel (1,420 p.)

Nie mogę w tamtym miejscu bo po zmianie wysypało mi sklep włącznie z panelem administracyjnym :)

Zmieniłem już w bazie danych ps_shop_url. Po tej zmianie sklep od frontu działa ale panel admina wciąż wywala błąd 500, więc biorąc przykłąd z internetu zmieniłem także 

('_PS_MODE_DEV_', false) 

w pliku config/defines.inc.php na true i back-office działa poprawnie ale nie da się na tym pracować, bo np. w zamówieniach pojawia się monitoring działania strony :(

1
komentarz 9 listopada 2018 przez Bosswell Nałogowiec (36,470 p.)
To jest właśnie Prestashop. Błędy z dupy. Sprawdź logi w Apachu

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 169 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 309 wizyt
pytanie zadane 22 października 2021 w Offtop przez toko Mądrala (7,210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2020 w PHP przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...