• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pobieranie prostych rzeczy z innej strony i umieszczanie na swojej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
123 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2018 w PHP przez D.3.J Nowicjusz (160 p.)
Czesc, chcialbym pobrać tabele (nazwa druzyny, liczba punktow itd) lub np. dziesiec ostatnich newsow z strony (tylko naglowki) i obsadzic na swojej. Nie mam pojecia jak to sformulowac w google po angielsku. Gdzie szukac poradnikow itd. Mozecie mi pomoc?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018 przez Bosswell Nałogowiec (36,470 p.)

Np CURL-em pobierasz zawartość strony i parsujesz ją używając

https://secure.php.net/manual/es/domdocument.getelementsbytagname.php

0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Ja bym w pierwszej kolejności poszukał czy dana strona wystawia jakieś publiczne API. z Takim parsowaniem html trzeba uważac, bo za chwilę coś zmienią i masz problem, a API prawdopodobnie zostanie ok. Dzisiaj wiele stron wystawia na publiku swoje API więc myślę, że na pewno coś znajdziesz.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 535 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 195 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 184 wizyt
pytanie zadane 7 października 2018 w PHP przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...