• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sklep Internetowy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
293 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2018 w Sieci komputerowe, internet przez DxKKxD Użytkownik (560 p.)
Cześć czy tworząc sklep internetowy muszę korzystać np wordpress'a czy mogę sam zrobić w HTML PHP itp itd?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 listopada 2018 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
wybrane 8 listopada 2018 przez DxKKxD

Najlepsza
możesz napisać samemu ale jak się pytasz o to to lepiej użyj jakiś systemów ecommerce specjalnie przygotowanych do tworzenia sklepów internetowych :) wordpress jest systemem strikte blogowym i niestety ale nie nadaje się do tego, bo co chwila znajdowane są backdoory i inne exploity, które mogą narazić Cię na nieprzyjemności albo utratę pieniędzy :)
komentarz 7 listopada 2018 przez DxKKxD Użytkownik (560 p.)
okey to co wybrac? i jak zaczac?
komentarz 7 listopada 2018 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)

masz bardzo dużo do wyboru jeśli chodzi o te platformy, a jedne z najpopularniejszych to chyba: Magento, X-Cart, Open Cart, Prestashop, Drupal Commerce. zacząłbym od zobacznenia, który jest najlepszy dla mnie i wyglądem i funkcjami nie wymija się z moimi oczekiwaniami i zadecydowania, którego systemu użyję :)

albo zlecić komuś wykonanie lub postawienie takiego sklepu :)

komentarz 7 listopada 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

@Tnifey

nie nadaje się do tego, bo co chwila znajdowane są backdoory i inne exploity  

Nie mogę się z tym zgodzić. Owszem zawsze się coś znajdzie, podobnie jak na inne platformy. Jednak nawet niebezpiecznik.pl używa wordpressa. A skoro oni, eksperci od bezpieczeństwa skusili się na to rozwiązanie to musi być bezpieczne. Trzeba tylko wiedzieć, jak go dobrze zabezpieczyć :)

komentarz 7 listopada 2018 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
oni mają sklep na wordpressie? :)
komentarz 7 listopada 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Nie pisałem o sklepie tylko o WP. Co za różnica co podstawimy na WP.

Podobne pytania

+5 głosów
1 odpowiedź 377 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 393 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2019 w PHP przez mav Nowicjusz (130 p.)

92,757 zapytań

141,679 odpowiedzi

320,440 komentarzy

62,101 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...