• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

POSZUKIWANY DOBRY INFORMATYK- ZAROBEK

Object Storage Arubacloud
–5 głosów
716 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2018 w Offtop przez Martin994 Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 7 listopada 2018 przez Eryk Andrzejewski
Witam poszukuje dobrego informatyka do celów zarobkowych ja wszystko opłacam. Proszęo kontakt na gg 66765833
1
komentarz 7 listopada 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Proszę podać więcej informacji, dobrych informatyków tutaj jest sporo, ale żaden nie wie o co konkretnie Tobie chodzi i w co się może wpakować.
komentarz 7 listopada 2018 przez Martin994 Nowicjusz (120 p.)
Ogólnie chcę zainwestować pieniądze a wiem że internet to dobry krok bo teraz największe pieniądze tam się zarabia.

Ja jestem otwarty na współprace i pomnysły. Np tez słyszałem ze można kupić server dedykowany i na stronie sprzedawać jego moc czy coś takiego hahah..

Myślałem o serverach gier np. tibia metin. No nwm poprostu szukam jakiegoś pomysłu na zainwestowanie. Wiadomo zyskami się dzielimy
4
komentarz 7 listopada 2018 przez Benek Szeryf (90,870 p.)
nwm czy to wgl ma jkgklwk sens ale spk mze sie uda thx xD
komentarz 7 listopada 2018 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

@Martin994, tworzenie prywatnych serwerów gier bez zezwolenia ich twórców jest nielegalne ;) Masz tego świadomość ? 

Z mojego doświadczenia wynika że można zarobić na wszystkim tylko trzeba się na tym znać i mieć do tego pasje. Nie musisz pakować się w internet. 

Myślę ze jak znajdziesz jakiś konkretny plan będziesz w stanie bardziej precyzyjnie sformułować swoje pytania. Informatyk to zbyt rozległe sformułowanie. Dzielimy się na osoby zajmujące się sprzętem, oprogramowaniem czy administracją. Samo programowanie też się dzieli na wiele języków programowania. Żaden informatyk nie zna się na wszystkim bo jest tego zwyczajnie za dużo. Jeśli nie masz konkretnego planu to nie znajdziesz osób których szukasz bo nawet nie wiesz czy potrzebny ci programista czy bardziej administrator ;)

1
komentarz 7 listopada 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

@Martin994, Czyli w skrócie, nie znasz się na czymś, ale szukasz jelenia, który pozwoli Ci zbić na tym kokosy? cheeky

komentarz 7 listopada 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
To ciężko będzie znaleźć tego jelenia... w końcu informatycy to wykształceni ludzie :)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 listopada 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Bardzo szczegółowo
komentarz 7 listopada 2018 przez Martin994 Nowicjusz (120 p.)
Ogólnie chcę zainwestować pieniądze a wiem że internet to dobry krok bo teraz największe pieniądze tam się zarabia.

Ja jestem otwarty na współprace i pomnysły. Np tez słyszałem ze można kupić server dedykowany i na stronie sprzedawać jego moc czy coś takiego hahah..

Myślałem o serverach gier np. tibia metin. No nwm poprostu szukam jakiegoś pomysłu na zainwestowanie. Wiadomo zyskami się dzielimy
+1 głos
odpowiedź 7 listopada 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Dobrego informatyka :D z tym poziomem szczegółowości to brzmi jak ciotka ktora prosi Cie zebys jej drukarke naprawil bo przecież jestes informatykiem :D
komentarz 7 listopada 2018 przez Martin994 Nowicjusz (120 p.)
Ogólnie chcę zainwestować pieniądze a wiem że internet to dobry krok bo teraz największe pieniądze tam się zarabia.

Ja jestem otwarty na współprace i pomnysły. Np tez słyszałem ze można kupić server dedykowany i na stronie sprzedawać jego moc czy coś takiego hahah..

Myślałem o serverach gier np. tibia metin. No nwm poprostu szukam jakiegoś pomysłu na zainwestowanie. Wiadomo zyskami się dzielimy

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 401 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,284 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2019 w Offtop przez MeMeet Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 367 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2019 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...